Propunere OLDSTYLE

  • Autor subiect DeletedUser20394
  • Data de început

DeletedUser26263

Guest
Da, dar e destul de complicat. Se pot folosi de adresa de IP si de adresa MAC, dar asta e destul de complicat. Nu ar mai exista posibilitatea de a te conecta cu "frati", "surori" sau alte "rude". Si, folosind adresa MAC, nici posibilitatea de a te mai conecta cu telefonul.

ma scuzi ca o zic... dar cand unii trec de suta de conturi :oh: deja nu stiu ce joc mai joaca.

eu iti spun ceva: daca nu ar mai fi multiacc, jocul ar semana foarte bine cu Old Style :tumble: deocamdata seamana cu Razboiul Clonelor
 

DeletedUser

Guest
100% PRO...the west-ul e fain..dar datorita multor seturi care nu isi au rostul...jocul nu mai are nici o legatura cu numele..ar fi genial sa se faca o lume oldstyle...toti am avea sansa sa jucam adevaratul joc...

sau macar sa nu mai fie multiacc cum spun multi...nu e greu sa stiti...doar trebuie sa dezvoltati o optiune de a bana serial-ul de la calculator si aia e..din cate stiu eu...oricum...daca ati face ceva de genul...sa nu mai fie multiacc sa stiti ca multi s-ar intoarce si ar fi donatii mai mari...


Ar fi chiar frumos din partea lor sa faca asta pentru noi... :) va rugam!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25880

Guest
100% PRO...the west-ul e fain..dar datorita multor seturi care nu isi au rostul...jocul nu mai are nici o legatura cu numele..ar fi genial sa se faca o lume oldstyle...toti am avea sansa sa jucam adevaratul joc...

sau macar sa nu mai fie multiacc cum spun multi...nu e greu sa stiti...doar trebuie sa dezvoltati o optiune de a bana serial-ul de la calculator si aia e..din cate stiu eu...oricum...daca ati face ceva de genul...sa nu mai fie multiacc sa stiti ca multi s-ar intoarce si ar fi donatii mai mari...


Ar fi chiar frumos din partea lor sa faca asta pentru noi... :) va rugam!

Despre multi care zici tu unde intra si playerii care vand/cumpara conturi.Acei oameni care nu sunt prinsi au legaturi cu adminii...asta e singura explicatie pe care o gasesc sau au noroc mare.
P.S imi astept un BAN pe forum si o caut cu lanterna de la telefon.
 
Sus