Propunere OLDSTYLE

  • Autor subiect DeletedUser20394
  • Data de început

DeletedUser25625

Guest
Chestia asta e o mare prostie pariu ca dupa 1 luna va-ti plictisi toti...
 

DeletedUser16010

Guest
Raspunsul: ca nu se mai poate face acea lume veche e o vrajeala.
Mereu exista backup.

chiar nu mai exista acea versiune. si aici ma refer la grafica si sintaxele de programare. pe scurt nu mai exista acele fisiere :D

Exista back-up, dar de la versiuni mai apropiate de zilele noastre.
 

DeletedUser20394

Guest
asteptam sa ne ajute just4fun cu o vorba la dezvoltatori :D
Ce zici just?
 

DeletedUser25740

Guest
PRO e o idee super, chiar as vrea sa joc pe o lume ca asta, ca pe vremurile bune..
 

DeletedUser

Guest
Citez din 2011
"Momentan pe RO nu se poate implementa o Lume Clasica.

TC"
<3W
Suntem in 2015 ,eu zic ca orice este posibil.
PS:tot nu mi-ai aratat unde am votat noi sa se bage atatea seturi.

Mai de graba se putea implementa in 2011 decat s-ar putea acum. S-au efectuat prea multe schimbari. Serverele nu mai sunt compatibile cu sistemul vechi. Nu exista planuri pentru o lume "old style", si ma indoiesc ca vor exista vreodata.
 

DeletedUser12722

Guest
Pro

PRO ..La multi ne este dor de The-Westul de altadata <3W
 

DeletedUser20460

Guest
Pro

De mult timp ma gandeam sa fac si eu un topic ceva in genul,ma bucur ca s-a gandit cineva si a facut,sper sa se aprobe.


PRO.:shoot:
 

DeletedUser7688

Guest
Pro pro pro!

M-am lasat de west din cauza "imbunatatirilor" si acum vre-o citeva zile m-a apucat nostalgie si chiar ma gandeam la timpul cind jucam cu prietenii pe o astfel de lume,cum lucram la defrisare pentru o esarfa de mexican,etc ))


Sper din tot sufletul ca se va aproba
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26229

Guest
Da si eu sunt PRO , pentru o lume oldschool..old story...ceva de inceput...fara 1000 de iteme si asa mai departe. Sa te duci la fort cu armele din magazin...find doar pusca de aur cea mai avansata, iar in shop-ul de arme sa fie winchester de precizie maxim!
 

DeletedUser10117

Guest
PRO

Deoarece la reclama de la cinema arata the westul vechi,cu grafica veche,caracterul vechi etc...:)
 

DeletedUser22610

Guest
Hai sa fim seriosi nici un developer nu s-ar intoarce la versiuni de joc mai vechi ... a-ti mai vazut voi jocuri care sa aiba doua moduri, versiunea curenta si versiunea de acum 2 ani?
 

DeletedUser25880

Guest
Da am vazut,si daca cei de la inno s-ar intoarce inapoi la The Westul vechi eu zic ca si-ar mari nr de jucatori globali cu 30-40% si un profit cu 10% mai mare deoarece din cate stiu eu inainte erau 20.000 de jucatori pe o lume care erau activi acum cu greu is 2500 activi pe lumea unde joc eu,restu multiacc sau jucatori care s-au lasat
 

DeletedUser

Guest
a-ti mai vazut voi jocuri care sa aiba doua moduri, versiunea curenta si versiunea de acum 2 ani?

Da, exista jocuri care isi pastreaza fiecare versiune de joc intr-un server separat, iar player-ii isi aleg unde vor sa joace. Intr-adevar, sunt putine astfel de jocuri.
Cel mai bine ar fi sa ramana grafica de acum si Aventurile. Si sa fie scoase multitudinea de seturi si iteme noi, care strica jocul.



Pentru ideea topic-ului: PRO
 

DeletedUser26263

Guest
Da, exista jocuri care isi pastreaza fiecare versiune de joc intr-un server separat, iar player-ii isi aleg unde vor sa joace. Intr-adevar, sunt putine astfel de jocuri.
Cel mai bine ar fi sa ramana grafica de acum si Aventurile. Si sa fie scoase multitudinea de seturi si iteme noi, care strica jocul.



Pentru ideea topic-ului: PRO

ar fi prea inteligenta versiunea aceea pe care o jucam la inceputuri. pe multi dintre indivizii care joaca acum i-ar lua durerea de cap ca vor trebui sa calculeze builduri, sa astepte 1 an ca sa isi ia cateva iteme la sarlatan sau luni de zile pana sa faca piata intr-un oras cu winchester de precizie :)

eu propun o lume fara multiacc. :P aia ar fi interesant de vazut. se poate ? :)

uitasem : P R O !
 

DeletedUser

Guest
eu propun o lume fara multiacc. :P aia ar fi interesant de vazut. se poate ? :)

Da, dar e destul de complicat. Se pot folosi de adresa de IP si de adresa MAC, dar asta e destul de complicat. Nu ar mai exista posibilitatea de a te conecta cu "frati", "surori" sau alte "rude". Si, folosind adresa MAC, nici posibilitatea de a te mai conecta cu telefonul.
 
Sus