Propunere OLDSTYLE

  • Autor subiect DeletedUser20394
  • Data de început

DeletedUser26143

Guest
PRO.
Jocul ar fi mult mai placut deoarece:
1.Nu ai bonus de viteza pana la lvl 15 ca sa iti cumperi toate obiectele de care ai nevoie..asa in 5 zile ai lvl 50
2.Pepitarii au avantaj pe lumile astea..o lume fara multi pepitari ar da tuturor sansa sa ajunga sus in clasament
3.Forturile ce sa zic..... 1 lupta tinea 1h+ si erau vreo 130+(ataca-aparare)acum prinzi lupte care nu se sustin 5-20 si tine vreo juma de ora-1h
4.Cu tombola eu nu am nimic impotriva...puteti baga seturi ca allan,chinga,natty doar oleaca mai slabe indemanarile la ele ar fi bestial!!!


Forzaaa The West!!!Sper sa bagati o lume ca aceasta
<3W <3W <3W :shoot: :shoot: :shoot: :shoot:
 

DeletedUser25880

Guest
PRO dar sansa de a se face o lume clasica nu este prea mare,am vazut undeva prin forumurile beta ca versiunea veche nu mai exista(nu stiu multe de chestii de astea deci va rog nu comentati aiurea ca is prost),intradevar inainte erau 30.000 jucatori si acum dabia trece indiana de 7000 din care cred ca 40% is multiaccounturi,playeri care s-au lasat sau playeri cu activitate scazuta.
 

DeletedUser25046

Guest
Eu joc din 2013, deci nu am prins forturi la care se dadeau cufere dar am prins putin din old game... erau bagate doar seturile natty, allan, doc si freeman parca si totusi era ok :) jocul inca nu era stricat.. am jucat multa vreme pana mi'am facut rost de un set natty pe care am dat vro 4,5kk... apoi a inceput cu seturille will, jj si baca si s'a ajuns la sabii laser, aruncator de lumina si ce spanac s'a mai bagat azi... posibil urmatorul event o sa vina cu un tank animal de calarit, AKM arma de fort, vesta anti-glont si alte "echipamente" din west-ul salbatic.

PS: PRO :) eu m'as multumi si cu o lume fara pepite si fara tombole, chiar m'am saturat sa vad toti copiii paraleli cu jocul la care le'a cazut un set bun la event sau l'au achizitionat cu pepite si deja se cred mari vedete... :sombrero:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16010

Guest
Pe langa asta trebuie sa mai propui sa se bage si 20.000 de hamsteri sa invarte roata pt curent electric.

Contra

PS: pt interfata grafica clasica sapati dupa un script pe beta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26144

Guest
PRO...Dar sa fim sinceri, nimeni nu o sa isi bata capul prea mult sa faca asa ceva , sansele sunt foarte mici sa se faca o astfel de lume.
 

DeletedUser

Guest
Pro Pro Pro

Pro! am jucat the west inca de cand erau numai 4 lumi...si pot spune ca atunci era mult mai bun jocul. Pai sa ai set de mexican era o chestie frate! bastonul de plimbare era singurul produs cu bonus.
ps: NU VREM "Star West, razboiul clonelor" ci "The West" asa cum a fost originalul vest salbatic...
 

DeletedUser

Guest
Pe langa asta trebuie sa mai propui sa se bage si 20.000 de hamsteri sa invarte roata pt curent electric.

Contra

PS: pt interfata grafica clasica sapati dupa un script pe beta
tu stii ca jocul se numeste "The West" nu?
+ nu te obliga nimeni sa joci versiunea veche, daca iti place "The Future West" e alegerea ta si poti juca pe lumile deja active...
 

DeletedUser21202

Guest
.
PS: PRO :) eu m'as multumi si cu o lume fara pepite si fara tombole, chiar m'am saturat sa vad toti copiii paraleli cu jocul la care le'a cazut un set bun la event sau l'au achizitionat cu pepite si deja se cred mari vedete... :sombrero:

slabe sanse sa se faca un server clasic, dar un server fara pepite si tombole/seturile noi ar putea sa faca
 

DeletedUser16732

Guest
PRO PRO PRO
Ar fi frumos sa rejucam ca pe vremuri...
 

DeletedUser26143

Guest
Lume.lume.lume sa nu uitam de biserica.... eu zic sa nu se poata extinde .Sa ramana lvl ,,1".Vrei ca orasul tau sa fie in top 10?????PUNE-TI oameni sa creasca sa faca pct...muncile din mijlocul harti pff.. nici sa nu auzi de ele
Iar restul muncilor ar fi foarte ok sa nu lepoti face la lvl 150 toate ci ca mai demult daca vrei sa faci o munca FA RESKIL!!!!
Sunteti de acord?
 

DeletedUser26143

Guest
si fara iteme din misiunile avanpost,fara apa in newport etc...
 

DeletedUser26055

Guest
PRO cu taxa..

Sanse pentru acest proiect sunt foarte aproape de ZERO..

Motivul este ca nu oferiti si beneficii celor de la INNO..

Trebuie sa va ganditi ca ei lucreaza pentru noi majoritatea care ne distram pe munca lor...
Sa ne creeze o lume noua si sa nu fie platiti, iar noi sa fim fericiti... Nu cred ca ar accepta cineva..

Voi a-ti intra pe joc sa donati bani daca nu aveti ce manca?.. Cam asa suna si aici.. Nu vor depune nici un efort sa creeze o lume din care sa nu isi permita sa aibe macar ce pune pe masa...

Deci distractia costa bani... daca vreti sa va simtiti bine.. ar fi indicat sa oferiti si un beneficiu echipei inno din romania..

PS: CE MISTO AR FI SA SE CREEZE O LUME NOUA PE VERSIUNE SUB 2 ... dar sa se ceara taxa lunara de joc.. sa zicem ceva de genul: Inscrierea gratuita (pentru a atrage jucatori).. dupa lvl 10 se poate percepe o taxa de 100 pepite / luna..
Daca vreti sa jucati.. platiti. oricum e o taxa foarte mica.. ai 1 lume de joc.. si iei bonus de logare 15 x 6 = 90 pepite / luna.. mai bagi cateva pepite si iti platesti distractia..
 

DeletedUser

Guest
100 de pepite pe luna e putin? Doamne fereste mai copii, nu stiti pe ce lume traiti...oamenii mor de foame si voi vreti sa platiti taxa pt un joc...
 

DeletedUser26143

Guest
Siiii sa nu uitam .. :D sa nu dea 15 pepite la 5 zile rfi ff nasol
 

DeletedUser20394

Guest
Motivul este ca nu oferiti si beneficii celor de la INNO..

Deci distractia costa bani... daca vreti sa va simtiti bine.. ar fi indicat sa oferiti si un beneficiu echipei inno din romania..

PS: CE MISTO AR FI SA SE CREEZE O LUME NOUA PE VERSIUNE SUB 2 ... dar sa se ceara taxa lunara de joc.. sa zicem ceva de genul: Inscrierea gratuita (pentru a atrage jucatori).. dupa lvl 10 se poate percepe o taxa de 100 pepite / luna..
Daca vreti sa jucati.. platiti. oricum e o taxa foarte mica.. ai 1 lume de joc.. si iei bonus de logare 15 x 6 = 90 pepite / luna.. mai bagi cateva pepite si iti platesti distractia..

E na sa platim?
Inno va beneficia in timp deoarece multi care vor juca pe o lume cu versiunea 1.0 sau cat a fost inainte,acestia se vor baga si pe alte lumi unde pot baga pepite.
Acum depinde de just4fun,el poate sa ne ajute pe cei care dorim sa se faca lumea.
Raspunsul: ca nu se mai poate face acea lume veche e o vrajeala.
Mereu exista backup.
 

DeletedUser24880

Guest
Daca s-ar face lumea , ar fi frumos ca nivelul maxim sa fie 120.. parerea mea :D
 
Sus