Provocarea celor o suta de flotari

  • Autor subiect DeletedUser11192
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Deci, corpul e drept, mai exact?
V I sau V II?
abcsb.jpg


Mă dor mâinile, mai bine nu mi-a ieşit imaginea :nesigur:

Nu stiu dar cred ca corect e v1,pentru ca ii ceva mai greu sa te mentii cat de cat drept decat sa tii fundul in sus.V2 e destul de usor de facut.
 

DeletedUser

Guest
Ma doare, inteapa ceva in zona hasurata si incercuita atunci cand fac flotari :-?
Ce explicatii aveti ?
P.S: In poza nu-i nici fizicul nici corpul meu .

malebody.jpg
 

DeletedUser

Guest
Ma doare, inteapa ceva in zona hasurata si incercuita atunci cand fac flotari :-?
Ce explicatii aveti ?
P.S: In poza nu-i nici fizicul nici corpul meu .

malebody.jpg

Şi pe mine acolo mă doare :sad:
De asemenea, când strănut, am o durere în burtă.
Sper că mâine va trece :oh:
 

DeletedUser

Guest
v-ati gandit ca poate v-ati suprasolicitat corpul?de aceea sunt puse acele tabele acolo,ca sa nu apara unele probleme
 

DeletedUser2854

Guest
Daca voi depasiti alea de la tabel :ras: , muschiulosii lu tata . Cum dracu sa nu faci febra musculara .
 

DeletedUser19067

Guest
Ma doare, inteapa ceva in zona hasurata si incercuita atunci cand fac flotari :-?
Ce explicatii aveti ?
P.S: In poza nu-i nici fizicul nici corpul meu .

malebody.jpg


Cum nu ai fost obisnuit cu efortul fizic ai facut febra musculara la zona pieptului.
Bucurate:inseamna ca iti creste muschiul.Fa flotari in continuare.
 

DeletedUser

Guest
Mda,si pe mien ma doare acolo,asta este,trebuie sa ma obisnuiesc.
 

DeletedUser

Guest
baieti imi puteti da si mie site-u ila va rog frumos sau ce o fi prin pm :d

edit: ms dragonboy :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Va dau un sfar foarte pretios,sa nu faceti cate va taie pe voi capul,respectati programul ala cu exactitate si nu va apucati sa faceti prea multe.Eu abia mai pot sa imi ridic mainile si nu stiu daca imi revin pana luni =)).
 

DeletedUser

Guest
Va dau un sfar foarte pretios,sa nu faceti cate va taie pe voi capul,respectati programul ala cu exactitate si nu va apucati sa faceti prea multe.Eu abia mai pot sa imi ridic mainile si nu stiu daca imi revin pana luni =)).

ca sa iti treaca febra musculara trebuie sa faci cate mai multe flotari.....stiu cum e cand nu te poti misca...dar....:huh:
 

DeletedUser8304

Guest
eu azi nu am facut prea multe, am febra musculara. trebuia sa respect programul ieri.....
 
Sus