Provocarea celor o suta de flotari

  • Autor subiect DeletedUser11192
  • Data de început

DeletedUser

Guest
faceti cum zice acolo. luni miercuri si duminica. nu in fiecare zi. zilelea ilea sunt pt odihnirea muschilor...:tumble:
 

DeletedUser

Guest
faceti cum zice acolo. luni miercuri si duminica. nu in fiecare zi. zilelea ilea sunt pt odihnirea muschilor...:tumble:

ai dreptate pentru cei care nu puteau face la inceput nici 5 flotari asa trebuie doar 3 zile pe saptamana dar eu pana acum mai faceam in 5 din 7 zile ale saptamanii cate 25 de flotari,iar atunci eu fac in fiecare zi cate 5 seturi si pana acum am facut in 2 zile 106 flotari si nici macar o durere mica(asta inseamna sa fi obisnuit :d)
 

DeletedUser

Guest
mda la mine mai dureaza pana ma obisnuiesc. la test am facut 16, deci am trecut la coloana a 3-a. la ultimul set(unde zice maxim mai mult decat 9) am reusit numai 7. in total 43 :)

pe viitor voi reusi sa fac complet seturile? adica sa depasesc limita la ultimul?

edit: uitati pe ce piesa fac eu flotarile :d [YOUTUBE]GoCOg8ZzUfg[/YOUTUBE]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
daca ai perseverenta si faci cat mai des seturile cu siguranta vei putea face multe:sombrero::sombrero::sombrero:
 

DeletedUser

Guest
Pentru toţi ăştia, căutaţi pe google:
100 flotări
Şi căutaţi un blog care îşi începe "link-ul" cu 100flotari
 

DeletedUser

Guest
rog pe cnv sa-mi raspunda la intrebari,fara ironie daca se poate,nu am citit toate post-urile,doar primu..

de cate ori trebuie facute acest flotari pe zi?
cate zile pe saptamana trebuie sa faci aceste flotari?
cat tine 'o pauza' dintre serii?10,15 min etc.?
:blink:
 

DeletedUser

Guest
rog pe cnv sa-mi raspunda la intrebari,fara ironie daca se poate,nu am citit toate post-urile,doar primu..

de cate ori trebuie facute acest flotari pe zi?
cate zile pe saptamana trebuie sa faci aceste flotari?
cat tine 'o pauza' dintre serii?10,15 min etc.?
:blink:

Ai totul scris acolo.
Pauza dintre seriile ziua 1: 60 secunde
ziua 2: 90 secunde
ziua 3: 120 secunde
3 zile pe săptămână, ceva de genul luni marţi vineri sau marţi miercuri sâmbătă etc
Odată pe zi, 5 serii sau câte sunt acolo.
 

DeletedUser

Guest
deci,5 serii in 3 zile din saptamana,cu pauza intre ele de 60 sec,90,120..daca am inteles bine :ras:
 

DeletedUser

Guest
deci,5 serii in 3 zile din saptamana,cu pauza intre ele de 60 sec,90,120..daca am inteles bine :ras:

O zi faci 5 serii, următoarea pauză, apoi iar 5 serii, următoarea pauză, alte 5 serii, 2 zile pauză, apoi începi cu următoarea săptămână.
Pauza dintre serii - 60 secunde ziua 1, 90 ziua 2 şi 120 ziua 3.
Toate 5 serii în aceeaşi zi, nu în 2 sau 3 zile.
 

DeletedUser

Guest
Firar, la 29 am cazut in cap, aproape de 30. :mad:
Seria de azi:
15
12
11
10
9
29 (maxim)

Si serile de 3 zile-ncoace.
10 x3
9 x3
9 x3
8 x3
7 x3
24 (doar odata- maximul)
 

DeletedUser8304

Guest
eu azi am facut 25+ cu bataie din palma si vreo 20 normale
 
Sus