Religie, paranormal, societati secrete, ufologie, teoria conspiratiei, etc

DeletedUser

Guest
Cei rai fiind cei care si-au trait viata si care s-au distrat nu?Give me a break...

Nu, cei rai sunt aceia care au facut multe pacate
Pacatele sunt:1.strigatoare la cer
2.impotriva duhului Sfant
3.pacatele capitale

Si despre baiatul ala, lasa-l frate, poate e turc si nu stie romana, ce treaba are asta cu D-zeu?
 

DeletedUser

Guest
Nu, cei rai sunt aceia care au facut multe pacate
Pacatele sunt:1.strigatoare la cer
2.impotriva duhului Sfant
3.pacatele capitale

Si despre baiatul ala, lasa-l frate, poate e turc si nu stie romana, ce treaba are asta cu D-zeu?


Parinte, turcii nu cred in Dumnezeu.Ei sunt islamici.
 

DeletedUser

Guest
@DjAnD3y93

Nu mai citit de pe google ca poate te sperii, si daca asta se intampla asculta niste muzica bisericeasca :)).

Si da, exista.
 

DeletedUser

Guest
Nici unul ca tine nu stie sa se distinda, a fost o gluma omule.
Ar cam trebui sa revenim on-topic.
 

DeletedUser

Guest
Ai numele shadow994,avatarul cu naruto si n00b3r,si semnatura la fel.nuff said.
 

DeletedUser

Guest
Mama de cate ori nu l-am bagat si pe Iisus de unde a venit.Si da,traiesc.

Se vede ca esti Ateu. In primul rand Dumnezeu iubeste toti oameni indiferent de ce fac , pentru ca el ne`a facut dupa chipul si asemanarea lui. Orice ai facut tu nu te va afecta in viata asta ci in viata de apoi , sau cred ca si in viata asta pentru ca atunci cand te vei duce la biserica cu un scop anume sa te rogi , Dumnezeu iti va da o lectie si ti`l va ignora. In fine , nu prea ma intereseaza despre viata altuia , oricum cand ve`i fi mare iti vei da seama .
 

DeletedUser

Guest
Ai numele shadow994,avatarul cu naruto si n00b3r,si semnatura la fel.nuff said.

contul nu-i al meu
si nu am ales eu numele, dar semnatura si avatarul da sunt ale mele si ce are asta cu mine?
scuze vlady yo, sunt si stresat sa nu afle mamica de absente ca ma omoara si trimite prin plic situatia finala acasa:(:(
 
Sus