Seria Pustietatea

  • Autor subiect Hunterblack
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Sunt la Pustietate(Fiul Pierdut).
Acum trebuie să mă duc la fisu'?
 

DeletedUser18730

Guest
deci am misiunea asta de mai mult de un an....
Pustietate (Adevăratul proprietar)

Şeriful John Fitzburn : Ai găsit un titlu de proprietate pentru ferma lui Fint Westwood cu un alt nume pe el, dar Flint are şi el titlu de proprietate pentru ferma. Dacă nu reuşeşti sa dovedeşti că Flint a falsificat titlul său nu pot face nimic. Găseşte proprietarul! Incearcă să arăţi titlu cu numele său prin saloon, cei de aici stiu multe despre alţii şi sigur unul te poate ajuta. Dacă reuşeşti să dovedeşti că Flint a falsificat titlul am să îţi ofer o recompensă.

Necesar Recompensă:
Rezolvă: Pustietate (Adevăratul proprietar IV)
Proprietarul acestei ferme 1/1 (Terminat)
+ 250 puncte de experienţă
+ $ 250

Pe harta apare in fiecare patrat Flint Westwood care nu imi da nici o misune, nu apare nici un Dean anderson sau vreun alt personaj din misiunea asta iar pe tw-dw imi spune ca nu as fi lucrat la taierea copacilor ca sa-mi dea cutia de tinichea(desi am facut asta)

exact acelasi lucru si la mine...
 

DeletedUser24699

Guest
Nu inteleg ce vi se pare asa greu, eu intr-o zi am facut-o, e simpla.
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata/ziua/seara,nu stiu daca a mai intrebat cineva,insa eu nu gasesc...Dupa ce am terminat Adevaratul proprietar IV(misiunea in care vorbesc cu acel copil,il inving pe vanator si ma intorc la mama copilului),am facut misiunea Justitie II(unde am dat sarea de la sperie ciorile) dupa care mi-a aparut Justitie I.Aici imi spune sa ma inarmez cu ceva din inventar,insa nu stiu cu ce.Am incercat tot si tot nu imi apare ceva.Ce trebuie sa fac?
Astept raspunsuri din partea celo ce vor sa ajute,nu din partea "zeilor"din west.
Multumesc^^

Am aceeasi problema, am ajuns la Justitie(Noua pustietate) unde seriful imi cere sa echipez sarea, dar nu am asa ceva in inventar si nu stiu ce sa fac, m-am uitat si in Cartea de misiuni si le-am facut pe toate pana in acest punct.
Poate sa imi zica cineva daca e posibil sa o fac cumva sau sa o las balta? :confused:
 
Sus