Totul despre Anime

DeletedUser

Guest
ba sa-mi bag picioru ca s-o linistit astia in sfarsit :)))

eu zic ca cel mai tare anime e regele shaman, pacat ca are doar 64 de episoade
 

DeletedUser

Guest
ba sa-mi bag picioru ca s-o linistit astia in sfarsit :)))

eu zic ca cel mai tare anime e regele shaman, pacat ca are doar 64 de episoade

huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuo :))
nu mam linistit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ba sa-mi bag picioru ca s-o linistit astia in sfarsit :)))

eu zic ca cel mai tare anime e regele shaman, pacat ca are doar 64 de episoade

Conteaza Calitatea , nu Cantitatea. Si mi se pare mai bun Regele Shaman decat Naruto , dar cum spuneam , gusturile nu se discuta.
 

DeletedUser

Guest
Asa,ca sa nu va mai supar.Recomandati-mi si mie un anime bunicel,ca sa vad si eu despre ce e asa mare cearta pe aici.Si nu naruto ca am vazut un episod din el si nu prea mi-a placut.

Nu trage concluzii pripite;)Doar daca ai vazut un episod nu inseamna ca nu iti place...daca te uiti la mai multe...sa zicem 10...sau ceva de genul s-ar putea sa-ti placa...oricum gusturile nu se discuta;)
 

DeletedUser

Guest
eu nu zic ca regele saman nu ii mijto dar daca era mai bine dezvolata povestea sau dupa ce ala la batut pe fratesu la sf sa fii continuat cu turneul cm trebuia era de nota 10 :X <3W
 

DeletedUser

Guest
totusi cel mai mult imi place naruto(itachi uchiha si apoi in shippuden si de sasuke)
cate episoade de shippuden sunt? 137?
zicetimi un site in afara de carcotasul unde sa ma uit la ele
 

DeletedUser

Guest
Am aflat cate episoade shi sunt.Dupa calcule ale mele:

Naruto se difuzeaza de 10 ani.Iar episoadele shi vor fi difuzate pana la nr de 427 de episoade.Nu este o sursa sigura dar sper sa fie si mai multe de atat
 

DeletedUser7994

Guest
Am aflat cate episoade shi sunt.Dupa calcule ale mele:

Naruto se difuzeaza de 10 ani.Iar episoadele shi vor fi difuzate pana la nr de 427 de episoade.Nu este o sursa sigura dar sper sa fie si mai multe de atat

daca te-ai uitat in manga e gresit:
in manga sunt ambele(naruto+naruto shi)
 

DeletedUser

Guest
Katon este cel mai slab element.Dar daca este ratacit si vrei sa iti faci foc e super:D
 

DeletedUser

Guest
Dar e puternic contra vantului,si si mai puternic combinat cu vantul...
 

DeletedUser

Guest
Oricum Katon aproape fiecare ninja din Konoha il are.Vantul doar cativa.Cei mai multi cu elementul vand sunt cei din Satul Nisipului.Chiar si Ichibi il are
 

DeletedUser

Guest
Vorbiti pana vin din vacanta despre naruto si puneti intrebari.Mesaj de la FILANTROPIUS

2.7 Este interzis a se posta in numele unui jucator banat. Banul a fost dat pe anumite considerente legate de regulament. Orice post de pe alt cont inseamna afront adus echipei de moderatori si sfidarea regulamentului.
Acest lucru se sanctioneaza direct cu warn, iar la a doua abatere ban.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu cred ca este mai bun focul desi il folosesc multi doar ganditiva ce ar face cu ajutorul vantului(desi sunt putini utilizatori ai vantului dintre ei a fost Kazuma(R.I.P) ) ... O alta intrebare cei mai bun focul sau pamantul :)
 
Sus