Totul despre Anime

DeletedUser5520

Guest
Meh, ma cam enerveaza partea cu copiii aia mici si cu samuraiu' ala, insa e tare ca apare si Doflamingo si cu ala cu otrava(am un lapsus cum il cheama).
Si Vergo si Trafalgar Law sunt destui de smecheri.

Caesar Clown , ii prea marlan :)).
 

DeletedUser5153

Guest
Meh, e aiurea faptul ca Deadman Wonderland nu e terminat decat pe jumatate. Acum trebuie sa citesc manga...
 

DeletedUser

Guest
Hello
care spuneti ca-i cel mai bun anime din 2013 pana acum?
 

DeletedUser

Guest
Hello
care spuneti ca-i cel mai bun anime din 2013 pana acum?

Am de ales intre One Piece si Naruto Shippuden,restul sunt varza.Aceste 2 anime-uri au fost atat de urmarite incat inca nu s-au terminat.Naruto a tinut 7 ani si One Piece 14 ani!!!
 

DeletedUser

Guest
Am de ales intre One Piece si Naruto Shippuden,restul sunt varza.Aceste 2 anime-uri au fost atat de urmarite incat inca nu s-au terminat.Naruto a tinut 7 ani si One Piece 14 ani!!!

Nu restul anime-urilor sunt varza.
Mai sunt multe anime-uri reusite cum ar fi Full Metal Alchemist Brotherhood, Death Note, Yu Yu Hakusho, Code Geass.
 

DeletedUser

Guest
Nu restul anime-urilor sunt varza.
Mai sunt multe anime-uri reusite cum ar fi Full Metal Alchemist Brotherhood, Death Note, Yu Yu Hakusho, Code Geass.

Mah,el a zis din 2013.Din cele pe care le-ai zis acolo tari sunt Full Metal si Death Note,dar e o problema.Anime-urile s-au terminat!
 

DeletedUser

Guest
Apropo de Naruto, a citit cineva ultimele capitole din manga?
Am asteptat toata vara ca sa se mai adune capitole si cand m-am intors am fost destul de surprins (e putin spus) de hotararirea lui Sasuke (sute de capitole irosite) si de noul statut al lui Obito.
Da, stiu suna cam vag din moment ce nu vreau sa stric surpriza (placuta:hmf:)
Oricum credeti ca a fost o idee buna din partea autorului sau nu? (eu nu prea cred...)
 

DeletedUser

Guest
Apropo de Naruto, a citit cineva ultimele capitole din manga?
Am asteptat toata vara ca sa se mai adune capitole si cand m-am intors am fost destul de surprins (e putin spus) de hotararirea lui Sasuke (sute de capitole irosite) si de noul statut al lui Obito.
Da, stiu suna cam vag din moment ce nu vreau sa stric surpriza (placuta:hmf:)
Oricum credeti ca a fost o idee buna din partea autorului sau nu? (eu nu prea cred...)

Nu-mi place manga.Mai bine astept sa apara episodul.Episodul te tine mai mult in suspans decat sa citesti un manga.
 

DeletedUser

Guest
Uh avem voie sa vorbim si despre ecchi-uri pe aici? Sau risc sa primesc ban ?:roll: Banuiesc ca si ele intra la categoria de "anime"-uri,cu cateva restrictii de varsta totusi :whistle:
 

DeletedUser

Guest
Urmareste cineva gintama? Parerea mea este ca Gintama e un anime reusit, il recomand :D
 
Sus