Totul despre Anime

DeletedUser

Guest
Nimic ce nu poate fi terminat in 2 luni ^. Daca Masashi Kishimoto vrea, poate sa bage si cate 2 episoade.
 

DeletedUser

Guest
Intre timp, am vazut Bakemonogatari, Nisemonogatari, Danshi Koukosei no Nichijou, Death Note, Welcome to the NHK si acum ma uit la Chuunibyou care-i airing.
 

DeletedUser

Guest
S'a terminat si SAO, a fost un anime bun, luptele au fost destul de bune, iar povestea si mai buna.
Nota 9/10.
 

DeletedUser

Guest
Dupa mine, SAO n-ar merita mai mult de un 6.5, serios. Mai ales in primul arc, partile romance si cele emotionante mi s-au parut in cea mai mare parte foarte slabe. Din punct de vedere grafic si sonor, a fost chiar ok, dar la aproape absolut orice altceva mi s-a parut slab.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Well, povestea a fost originala, plus ca la sfarsitul primului arc, nimeni nu se astepta ca ala sa fie creatorul jocului.
Apropo, stie cineva un anime gen Code Geass?
Nu ma refer neaparat la gandirea analitica a lui Lelouch(sau ca a lui L/Kira din DN) ci ceva de genul in care un print este renegat/exilat de un imparat puternic, iar acest print are ca scop razbunarea.
 

DeletedUser

Guest
Meh, stie cineva unde pot gasi un torrent cu One Piece 201-300 ro sub ? Adica partea cu CP9(tot water 7).
 

DeletedUser

Guest
S'a terminat si SAO, a fost un anime bun, luptele au fost destul de bune, iar povestea si mai buna.
Nota 9/10.

Da a fost unul bun ,dar cam scurt.Doar vreo 20 si ceva de episoade.Dar s-a terminat frumos.La fel ca BTOOM! care era si el un anime destul de tare ,dar s-a terminat si el rapid si avea tot un final frumos.Dupa mine BTOOM! si SAO au avut un sfarsit cam identic.
 

DeletedUser

Guest
Meh, pe langa manga naruto/one piece/fairy tail m'am apucat de avatar the last airbender si pare destul de okey.
P.S : Se stie ceva de pauza de la fairy tail de pe 30 martie? Cam cat o sa dureze?
 

DeletedUser

Guest
Meh, pe langa manga naruto/one piece/fairy tail m'am apucat de avatar the last airbender si pare destul de okey.
P.S : Se stie ceva de pauza de la fairy tail de pe 30 martie? Cam cat o sa dureze?

Am vazut pe un site de anime episodul de pe 30 martie si scria asa:Fairy Tail Episodul 175-Final.Sper ca site-ul sa nu fi avut dreptate.Da sa nu se intample ca la Bleach.:nesigur:
 

DeletedUser

Guest
Cine imi poate da un site unde gasesc Yu Gi Oh subtitrat in romana primul sezon sa fie binecuvantat si sa traiasca in pace toata viata
 

DeletedUser

Guest
Am aflat doua lucruri care spre sa fie adevarate si sigur o sa ii intereseze pe toti care se uita la anime-uri,am unul care ii va interesa pe toti,iar altul pe majoritatea:

1.Care ii va interesa pe toti:Bleach va reaparea in octombrie-noiembrie.
2.Care ii va interesa pe majoritatea:Fairy Tail va reaparea in septembrie.

Eu am spus pentru cei care nu stiau.Daca uni dintre voi chiar stiau,as dori sa nu imi dea reply si sa zica:stiam sau stiam de mai demult(si sa nu vad vreun ''smecher'' care va zice altfel fata de cele doua care au inteles asemanator cu cele care le-am spus mai sus).
 

DeletedUser

Guest
Hehe am inceput sa ma uit la Sword Art Online...sunt la ep.4 ...imi place
 

DeletedUser

Guest
Din moment ce thread-ul pare parasit m-am gandit sa postez si eu ceva.
Se uita cineva la Ghost in the Shell?:dastardly: (filme sau anime, nu conteaza)
 

DeletedUser

Guest
S-a uitat cineva la D. Gray Man?Cand va reaparea?Ca ala sigur nu era sfarsitul.
 
Sus