Totul despre Anime

DeletedUser

Guest
A mai aparut inca un episod pe carcotasul(scuze alinny ca am pus din greseala in celalalt topic:D)
 

DeletedUser8160

Guest
Jyraia: "Prima oara,sase coaste si ambele mele brate au fost rupte,si mai multe organe interne au suferit daune severe.S-a intamplat cand am incercat sa ma uit la fete in izvorul cald si Tsunade m-a rupt in bataie."
:))
 

DeletedUser

Guest
Mda...inainte sa plece Sakura si Naruto impreuna cu Sai si Yamato in misiunea aia...cand si Naruto vroia sa se uite la Sakura da' l-a oprit Yamato:smile:)
 

DeletedUser

Guest
M-am intors:D.Vad ca nu prea ati postat.Daca cititi manga veti vedea ca itachi nu era rau
 

DeletedUser2948

Guest
chiar a aparut...ii pe un canal american care il prinzi doar prin satelit;)...

eu am facut traducerea din engleza...chiar credeati?=)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
fain a fost episodul de azi,cum isi bate madara a.k.a tobi joc de toti din konoha :)) <3W
 

DeletedUser

Guest
ia care stie: Samurai Jack e anime? :-? prea tare shaw :->



Samurai Jack este un serial tv animat american creat de Genndy Tartakovsky care a fost difuzat pe Cartoon Network intre anii 2001 si 2004. Este cunoscut pentru detalii ridicate cat si pentru stilul sau.

Traducere personala de pe en.wikipedia.org
 

DeletedUser

Guest
Samurai Jack este un serial tv animat american creat de Genndy Tartakovsky care a fost difuzat pe Cartoon Network intre anii 2001 si 2004. Este cunoscut pentru detalii ridicate cat si pentru stilul sau.

Traducere personala de pe en.wikipedia.org

asa si?


oricum... e mult mai belea decat porcaria asta de naruto... lame... faggots...
 

DeletedUser

Guest
Ai mare drepate Sousuke in privinta acelui anime Naruto e cel mai najpa anime posibil :|
Si cel mai mult ma enerveaza. Ohhhhh cred ca toti de pe acest forum au vazut si ei naruto si gata sunt experti in anime sa fim seriosi, dupa ce veti vedea si voi un nr mai mare de anime de toate genurile si tipurile, atunci sa isi dea cu parerea pana atunci ii rog sa taca si sa termine cu comentarile si aerele dealea de doi bani ca oricum nu suntem interesati.
Si daca vor sa discute despre anime sa o faca ordonat si civilizat nu asa cum se trezesc si ei sa posteze.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ai mare drepate Sousuke in privinta acelui anime Naruto e cel mai najpa anime posibil :|
Si cel mai mult ma enerveaza. Ohhhhh cred ca toti de pe acest forum au vazut si ei naruto si gata sunt experti in anime sa fim seriosi, dupa ce veti vedea si voi un nr mai mare de anime de toate genurile si tipurile, atunci sa isi dea cu parerea pana atunci ii rog sa taca si sa termine cu comentarile si aerele dealea de doi bani ca oricum nu suntem interesati.
Si daca vor sa discute despre anime sa o faca ordonat si civilizat nu asa cum se trezesc si ei sa posteze.

Asta se refera la mine:)).Nu sunt expert la Anime,ce la Naruto
 

DeletedUser

Guest
Pfff,Danzo nu esto doar un batran micut are bratul tot acoperit cu sharinghan.Iar Madara poate absorbi oameni
 
Sus