Ziua de nastere a caracterului

DeletedUser

Guest
Idee proasta, care ar trebui sa se intoarca in WC-ul de pe care a venit.

Daca vreti sa stiti de cat timp jucati the west, verificati mailurile, daca nu le mai aveti, soarta.

Daca vreti obiecte, mergeti fratilor la niste forturi, faceti un cufere si aveti obiecte. Plus ca asta o puteti face in fiecare zi, nu doar odata pe an.

Si in utlimul rand: asta ar incuraja multiaccountul.

CONTRA.

Ar incuraja multicontul + asa iti faci cont pe The-West pe toate lumile faci lvl2 dupa aceea te lasi si numa dupa un an vezi ca ai pe o lume Belle Stars Derriger pe alta Spada lui Hernandos pe alta Wyatt Earps Buntline etc
 

DeletedUser

Guest
Pro

nu esti obligat sa renunti dupa ce ai facut lv 120,poti continua
si daca sti cand ti-ai facut contu vei primi acel obiect,daca nu sti cand ti lai facut ghinionul acelei persoane,chair daca multi nu mai stiu cand siua facut contu ,si aveam la dispozitie 48 de ore ca sa luam premil.
si nu mai avem voie dupaia sa mai intro ducem inca o data .
dupa parerea mea cei de la INNO nu vor fi de acord
 

DeletedUser

Guest
CONTRA! Asa unul isi face un cont, spune ca ziua lui e maine si toata lumea va avea obiecte de lux in invental la lvl 1.
 

DeletedUser

Guest
Pro , dar ar fi mai bine de exemplu , azi 23.07.2011 imi setez ziua contului pe 27.07.2011 si obiectul sa-l primesc pe 27.07.2012 <3W Asa nu-ti faci cont si maine ai toate obiectele alea :)
 

DeletedUser16563

Guest
PRO - dar sa ramana mai degraba cu data de start joc, altfel dupa cum s-a mai spus vor fi probleme...si poate ar merge intr-adevar un singur item...
 

DeletedUser

Guest
cate pro ai,si de la mine un mare PRO cand faci 50 pro dute pe srv englez,e super ideea pt ca asa,ca si de ziua ta,meriti un obiect mura-n gura
 

DeletedUser7417

Guest
din cate vad se pare ca vreti mereu sa primiti lucruri asa pe neveu fara sa faceti cv. mai bn munciti si faceti rost de ace aveti nevoie.oricum ideea cu serbarea zilei nar fi rea dar dc sa primim cv? pro in privinta ideei cu serbare<3W
 

DeletedUser12011

Guest
PRO

-sper sa bage ideea
-asa o sa-mi amintesc exact data cand mi-am facut cont :P
 
Sus