Ziua de nastere a caracterului

DeletedUser16953

Guest
CONTRA , fratilor daca vreti iteme munciti . Voua va place sa luati iteme moca ? Jocul asta e facut sa muncim , nu sa existe misiuni pe an cu iteme .
 

DeletedUser9742

Guest
pro ar fi foarte frumos,si mai propun ceva c de ex. cand este ziua noastra de nastere sa apara la poza caracterului un con pe cap si confeti pe fundal:cooln:
contul mau are 2 ani si cateca luni:)
 

DeletedUser

Guest
PRO

Avem sansa sa primim cate un obiect pe an ... asa un cadou de ziua noastra... Nu cred ca cerem mult..
 

DeletedUser

Guest
prontra.. :))
ar fi ciudat.. cel putin eu mias pune data in asa fel incat sa primesc cadoul in ziua urmatoare, si cred ca oricine asa ar face...
 

DeletedUser

Guest
PRO niste bonusuri infime ca astea odata pe an nu o sa faca odiferenta intre jucatori
 

DeletedUser

Guest
PRO este o idee foarte buna dar nu stiu cand am incepu sa joc..?
 

DeletedUser

Guest
DIN NOU:
ASta e propunerea:

Descriere:Ceva simplu.Deci sa primim o data la intamplare.O putem vedea la descrierea caracterului.Cand va veni acea data,vei primi o misiune in care nu trebuie sa fac nimic.Va fi "ziua mea de nastere".Acolo voi primi un obiect la intamplare.Inafara de arme de aur.Va fi un cadou ca de Craciun decat ca voi gasi un obiect si un produs.


Primesti de la un npc din salon(random) un obiect si un produs (tot random) (inafara de cele de aur) din partea tuturor npc-urilor.

Texul va fi: La multi ani! si textul de final va fi: Sper ca iti va placea cadoul!

Sansa sa primesti un obiect de lux sau de precizie/ascutit de la Maria sa fie de 10%
Sansa sa primesti un obiect de lux sau de precizie/ascutit de la Serif sa fie de 17%
Sansa sa primesti un obiect de lux sau de precizie/ascutit de la Henry sa fie de 13%
Sansa sa primesti un obiect de lux sau de precizie/ascutit de la Indian sa fie de 8%

De la oricine primesti doar un produs si un obiect! Cu exceptia celor de aur!


Avantaje:Un obiect in plus primit o data pe an,nu influenteaza multiacountul.
Dezavantaje: NU vad niciunul.

Pro/contra si motivul.
 

DeletedUser

Guest
DIN NOU:
ASta e propunerea:

Descriere:Ceva simplu.Deci sa primim o data la intamplare.O putem vedea la descrierea caracterului.Cand va veni acea data,vei primi o misiune in care nu trebuie sa fac nimic.Va fi "ziua mea de nastere".Acolo voi primi un obiect la intamplare.Inafara de arme de aur.Va fi un cadou ca de Craciun decat ca voi gasi un obiect si un produs.


Primesti de la un npc din salon(random) un obiect si un produs (tot random) (inafara de cele de aur) din partea tuturor npc-urilor.

Texul va fi: La multi ani! si textul de final va fi: Sper ca iti va placea cadoul!

Sansa sa primesti un obiect de lux sau de precizie/ascutit de la Maria sa fie de 10%
Sansa sa primesti un obiect de lux sau de precizie/ascutit de la Serif sa fie de 17%
Sansa sa primesti un obiect de lux sau de precizie/ascutit de la Henry sa fie de 13%
Sansa sa primesti un obiect de lux sau de precizie/ascutit de la Indian sa fie de 8%

De la oricine primesti doar un produs si un obiect! Cu exceptia celor de aur!


Avantaje:Un obiect in plus primit o data pe an,nu influenteaza multiacountul.
Dezavantaje: NU vad niciunul.

Pro/contra si motivul.
 

DeletedUser

Guest
Pro

bravo tie dar sunt uni care nu folosesc pepite daca nu stiai:P
 
Sus