Ziua de nastere a caracterului

DeletedUser

Guest
Idee proasta, care ar trebui sa se intoarca in WC-ul de pe care a venit.

Daca vreti sa stiti de cat timp jucati the west, verificati mailurile, daca nu le mai aveti, soarta.

Daca vreti obiecte, mergeti fratilor la niste forturi, faceti un cufere si aveti obiecte. Plus ca asta o puteti face in fiecare zi, nu doar odata pe an.

Si in utlimul rand: asta ar incuraja multiaccountul.

CONTRA.
 

DeletedUser

Guest
Idee proasta, care ar trebui sa se intoarca in WC-ul de pe care a venit.

Daca vreti sa stiti de cat timp jucati the west, verificati mailurile, daca nu le mai aveti, soarta.

Daca vreti obiecte, mergeti fratilor la niste forturi, faceti un cufere si aveti obiecte. Plus ca asta o puteti face in fiecare zi, nu doar odata pe an.

Si in utlimul rand: asta ar incuraja multiaccountul.

CONTRA.

*facepalm*

Ar incuraja multiaccountul de cred ca ar fii de 2 ori mai multi playeri :rolleyes:

Dar cu ce te deranjeaza un obiect la intamplare o data pe an?Unora le poate pica chiar un obiect care il cautau,dintr-un set etc.Nu toti au timp pentru batalii de fort.

In plus ar face jocul mai realist si nu neaparat pt obicet,sa fie ceva spiritual
 

DeletedUser

Guest
Oricum, degeaba veniti voi cu motive ca developerii fac shu shu in fiecare zi pe astfel de idei.
 

DeletedUser

Guest
Nu prea are rost ca topic-ul acesta sa mai ramana deschis deoarece nici dupa atatea PRO-uri adminii n-au aprobat ideea.

In concluzie nu cred ca ideea va fi trimisa la cei de la Innogames.

Propun TC.
 

DeletedUser

Guest
Oricum, degeaba veniti voi cu motive ca developerii fac shu shu in fiecare zi pe astfel de idei.

Wrong,ma buddeh.E'm i rite,guyz?
Nici macar nu viseaza dev-ii sa faca asta.Ele nici nu trec de adminii nostri,si tu vrei sa ajunga la "ai' de sus"?Visezi,copile!
On:Mdea,si ziua de nume?Sfantu Bulybasha!Ce,nu exista?=/
Btw,pro.Nu vad de ce-as da contra.=/
 

DeletedUser7994

Guest
Wrong,ma buddeh.E'm i rite,guyz?
Nici macar nu viseaza dev-ii sa faca asta.Ele nici nu trec de adminii nostri,si tu vrei sa ajunga la "ai' de sus"?Visezi,copile!
On:Mdea,si ziua de nume?Sfantu Bulybasha!Ce,nu exista?=/
Btw,pro.Nu vad de ce-as da contra.=/

lolz
on:sunt contra la aceasta idee pentru ca nu ai poze <_< eu am avut poze la a mea si nu am primit(pro,e o idee buna,ne-ar ajuta mult.am stii ziua de nastere a caracterului,pacat ca la maj o sa fie ziua deschiderii lumii)
 

DeletedUser

Guest
Wrong,ma buddeh.E'm i rite,guyz?
Nici macar nu viseaza dev-ii sa faca asta.Ele nici nu trec de adminii nostri,si tu vrei sa ajunga la "ai' de sus"?Visezi,copile!
On:Mdea,si ziua de nume?Sfantu Bulybasha!Ce,nu exista?=/
Btw,pro.Nu vad de ce-as da contra.=/

Tu daca nu ai inteles aluzia, nu te mai baga ca musca in r*****.

Si oricum dati-va batuti ca pana nu o sa intelegeti cum merge westul si care sunt interesele implicate nu o sa aveti nici o sansa sa treceti o idee, macar sa se voteze, dapai sa mai si iasa de pe forum.
 

DeletedUser19470

Guest
DA' NU VA MAI PASA DE NICI O REGULA? trebuie sa dati un motiv fratilor nu "contra nu e buna ideea", "pro e buna ideea" nu vede nici un admin ca se posteaza pentru stelute?
ON:Raman pro chiar ar ajuta un mic cadou odata pe an...
 

DeletedUser

Guest
Tu daca nu ai inteles aluzia, nu te mai baga ca musca in r*****.

Si oricum dati-va batuti ca pana nu o sa intelegeti cum merge westul si care sunt interesele implicate nu o sa aveti nici o sansa sa treceti o idee, macar sa se voteze, dapai sa mai si iasa de pe forum.

Ce-ai copile,esti nervos?Daca tot n-am inteles,explica-mi si mie ce voiai sa zici.o_O
Ti se pare cumva ca eu te-am contrazis?Se pare ca tu n-ai inteles ce am zis eu,asa ca nu te mai baga tu aiurea,"ca musca-n lapte".
 

DeletedUser

Guest
Ok, continuati in ignoranta voastra.

Si doar ca sa fiu On: Tot contra sunt.
 

DeletedUser

Guest
sunt pro
dar daca data inscrierii este inregistrata sa ne compenseze si din urma :D
 

DeletedUser

Guest
Tin sa mai precizez ca ideea este una exceptionala iar domnul (doamna) ThreeTwoThree merita felicitat(a).
 

DeletedUser5652

Guest
Pro... Ar trebui sa fie putin mai mari sansele de castig... Adica ma duc la fiecare din saloon si iau decat o funda gri sau ceva de genu...:hmf:
 
Sus