Ziua de nastere a caracterului

DeletedUser

Guest
Contra,sa gandim ca ar fi in realitate,crezi ca i-ar pasa cuiva daca e ziua ta sau nu?
 

DeletedUser

Guest
Contra,sa gandim ca ar fi in realitate,crezi ca i-ar pasa cuiva daca e ziua ta sau nu?

Si daca stai mai bine sa te gandesti,e doar un joc,nu e realitatec.;)Intr-un joc e posibil aproape orice,deci cred ca e o idee buna.PRO
 

DeletedUser

Guest
The Worminator

Prontra , pentru a stii cand te-ai facut contul te uiti la medalia de Aventurier ;) Ce iti trebuie iteme cand tu primesti la fiecare munca/misiune? :)

OFF:The Worminator NU toti fac misiunile de la level 1... Eu pe DelaWare nu le-am mai facut!!!

ON: PRO...Imi place ideea asta...Ar fi frumos sa primim ceva de ziua noastra.
 

DeletedUser

Guest
Fac o modificare:
In loc sa alegem noi o data,vom primi una aleatoriu.Nu e mai bine asa?
 

DeletedUser

Guest
prooo
pur si simplu imi place ideea
+ziua de nastere a caracterului sa fie la prima logare pe lumea respectiva
 

DeletedUser

Guest
PRO!!!!!!
e foarte buna ideea imi place sper sa nu va chinuiti sa cititi -cititi
 

DeletedUser

Guest
Pro , dar ziua de nastere sa fie atunci cand a fost creat contu ...
 

DeletedUser

Guest
PRO PRO si nu in ulrimul rand PRO
de asemenea ar trebui sa fie si o comanda prin care daca e ziua ta sa trimita si ceilalti jucatori cate ceva drept cadou..desigur asta daca vor sau nu...e alegerea lor
Cand vei da click pe acel jucator ca ai vrea sa-i vezi profilul sau sa-l ataci va aparea langa celelalte optiuni ca este ziua lui si ca daca vrei sa-i dai un cadou.
De asemenea avand in vedere ca este ziua lui ar trebui sa nu poata fi atacat in acea zi.
 

DeletedUser

Guest
Imi pare rau dar de la mine ai un contra.In primul rand , ar fii mult prea multa munca pentru echipa Inno Games pentru ceva nesemnificativ.Iar in al doilea rand , nu cred ca in "Westul Salbatic" se sarbatorea astfel...
 

DeletedUser

Guest
voi votati pentru a le fi mai bine celor de la inno sau pentru a va fi mai bine voua.Si ce daca nu exista?La noi se sarbatoreste The valentines day?atunci misunea aceea ar trebuii scoasa nu?ca nici nu cititi bine si dti contra
 

DeletedUser

Guest
PRO, o idee foarte interesanta :) Ar fi tare ca-n fiecare an sa ti se dea un obiect. Poate si o pepita/bani, de ce nu? :D
 

DeletedUser

Guest
Pro,ar misto sa ni se aprecieze vechimea plus ca am sti de cand jucam acest joc. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
PRO

Ar fi frumos.....si mult mai realist....si un cadou nu strica:up:
 

DeletedUser19470

Guest
PRO suna interesant sa ne "aniversam" onomastica si pe west in plus ar oferi un bonus incepatorilor si tuturor
 
Sus