Ziua de nastere a caracterului

DeletedUser

Guest
Pro
Imi place ideea si macar am sti data cand am facut caracterul.
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece daca vrei produse sau iteme munceste pentru ele nu astepta pomana :))
 

DeletedUser

Guest
Pro deoarece daca nu poti sa faci o munca (ex:Comert cu indienii) si ai nevoie de acel produs poti sa-l primesti moca,ca doar e ziua ta!:DIar daca vreti sa vedeti cand v-ati facut contul puteti sa va uitati la e-mailul de activare cand a fost expediat!
 

DeletedUser

Guest
PRO! Si nu doar ca ar face jocul mai realist, dar e si mai interesant. Da` intrebarea mea este cum o sa stie cand ne-am facut caracteru`? Si daca stiu adminii , cauta ei si dau comanda automata la nustiu cati mii de jucatori?
 

DeletedUser

Guest
PRO! Si nu doar ca ar face jocul mai realist, dar e si mai interesant. Da` intrebarea mea este cum o sa stie cand ne-am facut caracteru`? Si daca stiu adminii , cauta ei si dau comanda automata la nustiu cati mii de jucatori?

Pt cei se vor inscrie se va inregistra data.Pt cei care deja au cont le va aparea o casuta in care va trebui sa bage data inscreri.Daca o sti o bagi pe cea buna,daca nu o mai sti bagi una care vrei.Pt cei care nu sterg emailurile pot vedea data in care au primit mesajul de inregistrare.
 

DeletedUser

Guest
degaba 1 mil de pro ca adminii nu baga nicio idee
1)Nu adminii baga ideile
2)S-au trimis idei de la jucatori.Chiar si de la romani.Cica.
3)Daca topicul nu a fost inchis inseamna ca ideea este bunicica.Daca mai strang cateva pro-uri poate PWG face poll si daca strang si acolo niste pro-uri se poate trimite la INNO.
PS:Nu am zis neaparat de ideea mea.
 

DeletedUser

Guest
Prontra, acea curiozitate te face să vizitezi TW, dar nu meriţi ce primeşti.
 

DeletedUser

Guest
PRO super ideea ... ca sa se stie data de nastere am sa punem cand ne inregistram ar fi beton
 

DeletedUser

Guest
Nerabdarea asta:D
PRO.
1.Dezvoltata.
2.Model de postare .
3.Un item pe an nu strica.

TOTUSI.:
1.Ce se va intampla daca sunt pe data de 1.4.2012 si scriu ca data 1.4.2012.?
2.Si daca merge asta , incurajeasa incalcarea regulilor .Cum ? Ne facem 20 de conturi scriem data de azi si cadouri .


Ai un PRO de la mine dar mai gandestete la aceste aspecte !!!!
 

DeletedUser

Guest
Nu ajuta jocul,ideea este facuta ea,dar nu ajuta!
CONTRA
 

DeletedUser12169

Guest
un item in plus nu strica nimanui :D off topic : ce au adminii astia de tot inchid topicurile ...mai sunt vro 2-3 pe care mai poti face posthunt sau spam :))
 

DeletedUser

Guest
si eu sunt PRO dar aici sar fi potrivit propunerea mea in care sa se vada data creierii contului in fereastra de caracter care nu a fost aleasa cu PRO ci cu CONTRA
 
Sus