Ziua de nastere a caracterului

DeletedUser

Guest
PRO ar fi interesant sa avem fiecare o zi de nastere in TW
 

DeletedUser

Guest
O idee cam "stufoasa".Sunt destule questuri cu obiecte bonus , nu o sa mai avem nevoie de inca unul, mai ales ca sunt alte detalii din afirmatiile contrare de mai sus care nu au fost luate in calcul.CONTRA
 

DeletedUser

Guest
PRO
As putea sa-mi schimb data de naștere și sa fie ziua mea în fiecare zi !!!
<3W<3W<3W
 

DeletedUser12402

Guest
CONTRA!Munceste pentru lucruri.Nu astepta mura-n gura...
 

DeletedUser

Guest
Iti zic io un motiv pt contra: AR INCURAJA MULTI ACCOUNTUL. Ca asa fiecare si-ar face 10 -20 accounturi cu itemi si tot felul..

Oricum, vrei itemi, munceste-i!
Contra.

Si oricum.. Dc te-ar droga waupee? Iti da tigarii si vrei tot mai multe pana ramai fara bani.
 

DeletedUser10870

Guest
PRO! Ar fi frumos sa ne serbam ziua si in The West..

Ziceti contra de parca ati zice ca nu vreti sa va tineti ziua de nastere :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Daca am lvl 120 , insemana ca imi a colt de aur , il vand si fac un reskill pe toate indemanarile O_O

1)Dute la 3
2)N spre 5
3)C spre 6
4)A spre 1
5)T spre 7
6)O spre 2
7)R spre 4
 

DeletedUser

Guest
Daca am lvl 120 , insemana ca imi a colt de aur , il vand si fac un reskill pe toate indemanarile O_O

1)Dute la 3
2)N spre 5
3)C spre 6
4)A spre 1
5)T spre 7
6)O spre 2
7)R spre 4

Am si spus ca nu pot pica arme cu aura sau cele de aur.

Sti ca tu cam esti spamer nu? Si ar mai tebuit sa fi ramas si tu in clasa 4 la ora de LB.romana.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am si spus ca nu pot pica arme cu aura sau cele de aur.

Sti ca tu cam esti spamer nu? Si ar mai tebuit sa fi ramas si tu in clasa 4 la ora de LB.romana.

Sunt !? Obisnuestete cu asta !

On : Bine , fara aura , da vinzi obiectele si faci bani , contra ,duuuuh
 

DeletedUser

Guest
contra
voi prea vreti sa va pice obiectele din cer mai bine punetiva punctele pentru munci cu noroc si veti gasi tot ce vreti
 

DeletedUser

Guest
Imi place ideea de a se tine cont de ziua de nastere a jucatorului.
Dar nu cred ca trebuie exagerat cu cadourile.
Promotional, 10-20 de pepite sau un bonus Premium mic ar putea ilustra ce inseamna Premium pentru jucatorii care nu au avut niciodata Premium.
Iar pentru ceilalti, ar putea fi un cadou in bomboane sau alte dulciuri, ca de Craciun.
 

DeletedUser

Guest
aha.. deci deaia am primit odata de la henry o miss de ziua ta si mia dat nu mai stiu ce... pacat ca nu ma-m uitat si la ceilalti:(((
 

DeletedUser9738

Guest
In sfarsit o idee noua. Joc de aproape 2 ani si ar fi super asa ceva
Deci: PRO
 

DeletedUser

Guest
pro

sunt pro ideea e buna ar prinde bine ceva nou <3W<3W
 

DeletedUser

Guest
pro,e o idee interesanta si ar fi frumos sa existe o zi de nastere a caracterului
 
Sus