Atenție, țepuitori !

  • Autor subiect DeletedUser2422
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24699

Guest
Bughy97 alias G P B - a incercat sa-i dea teapa la indianul dandu-se drept verisorul meu.
 

DeletedUser24796

Guest
nu onoreaza schimbul

BLACKZILA11 pe hawaii nu onoreaza schimbul . nu fac tichet , valoarea e prea mica , dar aveti grija la afacerile cu el .... mai bine il ignorati .
 

DeletedUser24699

Guest
http://imgur.com/a/eCVGt#0
euala0 = inferno3 , bine bos . <3W
Eu as zice sa nu mai dai pe la topicul acesta ..

Vorbeste ala cu teapa demonstrata la veedub.
Eu daca i-as fi dat teapa la maimare prin contul lord hex, contu ala mai era in orasul lui?
Sa te duci unde gandesc eu acum. ADICA LA SCOALA, NISTE LECTII DE LOGICA NU TI-AR STRICA.

Si acum serios, de unde ti-a venit aia cu inferno3? =))))) Gizas.

@nebhotep: inferno3 joaca acum pe alt cont. Pe contul ala e ceva prieten de al lui andy hug. Avea cont pe unu, nu mai stiu numele dar era ceva cu marius.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22039

Guest
Aia cu inferno mi-a venit de la vrajala de pe forum pe ro1 in Outlanders , cand tu ziceai colo sa in forum ca ai luat contu lui si l-ai cedat unui om calumea .
Eu imi recunosc teapa la veed , dar sincer putin imi pasa .. =))
 

DeletedUser15496

Guest
Vorbeste ala cu teapa demonstrata la veedub.
Eu daca i-as fi dat teapa la maimare prin contul lord hex, contu ala mai era in orasul lui?
Sa te duci unde gandesc eu acum. ADICA LA SCOALA, NISTE LECTII DE LOGICA NU TI-AR STRICA.

Si acum serios, de unde ti-a venit aia cu inferno3? =))))) Gizas.

@nebhotep: inferno3 joaca acum pe alt cont. Pe contul ala e ceva prieten de al lui andy hug. Avea cont pe unu, nu mai stiu numele dar era ceva cu marius.

in pozele lui maimare se vede clar ce ai facut !
suna cineva la usa si vrajeli deastea ? hai ma...
acum poate zici ca eu am ceva cu tine si de asta comentez aici dar nu este asa
ti-am mai spus si o mai spun iar.. tu ai pierdut mai mult decat mine si dracusor la un loc ! dupa faza aia..

il cunosc si pe maimare si pe tine stiu ce iti poate capu asa ca nu imi vine peste mana sa cred ce zice maimare.

maimare este un jucator de nota 10, in loc sa dai teapa la un vierme care nu merita nici o flegma verde dai la astia seriosi.

sa iti fie rusine pentru toate magariile pe care le faci
 

DeletedUser24699

Guest
in pozele lui maimare se vede clar ce ai facut !
suna cineva la usa si vrajeli deastea ? hai ma...
acum poate zici ca eu am ceva cu tine si de asta comentez aici dar nu este asa
ti-am mai spus si o mai spun iar.. tu ai pierdut mai mult decat mine si dracusor la un loc ! dupa faza aia..

il cunosc si pe maimare si pe tine stiu ce iti poate capu asa ca nu imi vine peste mana sa cred ce zice maimare.

maimare este un jucator de nota 10, in loc sa dai teapa la un vierme care nu merita nici o flegma verde dai la astia seriosi.

sa iti fie rusine pentru toate magariile pe care le faci

demonstreaz-o. Poti? Nu poti.
Daca tot insisti iti dau o duzina de nume de oameni respectabili care au facut schimb cu mine dupa faza aia, au pus primii si n-au urlat dupa mine.
Daca contul ala era al meu, nu mai era la maimare in oras. A facut-o intentionat pentru ca-i o taratoare care necesita atentie. Dupa faza aia sigur si-o dat itemul inapoi , d-aia nu si-o scos contul.
 

DeletedUser15496

Guest
demonstreaz-o. Poti? Nu poti.
Daca tot insisti iti dau o duzina de nume de oameni respectabili care au facut schimb cu mine dupa faza aia, au pus primii si n-au urlat dupa mine.
Daca contul ala era al meu, nu mai era la maimare in oras. A facut-o intentionat pentru ca-i o taratoare care necesita atentie. Dupa faza aia sigur si-o dat itemul inapoi , d-aia nu si-o scos contul.

daca nu faceam schim cu el si nu il cunosteam iti dadeam dreptate.
pana atunci tot un jucator de nimic / valoare zero ramai :up:
 

DeletedUser24699

Guest
daca nu faceam schim cu el si nu il cunosteam iti dadeam dreptate.
pana atunci tot un jucator de nimic / valoare zero ramai :up:

Ma doare-n papuc de parerea ta. Stii si tu asta. Inafara de 3 prieteni care m-au suspectat si si-au pierdut increderea in mine, n-am pierdut nimic. 2 s-au intors inapoi in genunchi sa-si ceara scuze, iar de celalalt nu-mi mai pasa.

Am destui bani, nu-mi trebuie pusca aluia, ca dovada sta faptul ca dupa ce a luat ala pusca, i-am dat mesaj sa-mi zica numele jucatorului ca imi recuperez eu pusca, iar pusca allan o primeste la minim. El mi-a raspuns cu "lol".
Nu m-as mira ca unul d-asta ca tine care ma uraste pana in adancul oaselor sa-l fi pus sa faca faza asta. Si eu pot da 1kk unuia sa-ti faca asa ceva. Nu cred ca tu ai facut-o, nu te cred capabil de asa ceva, dar si daca a fost mana ta sau a altui "colaborat" de al tau, va felicit.

Daca tu demonstrezi ceva, imi dau delete si NICIODATA nu o sa ma mai vezi pe aici. Cat timp ai ca dovezi doar pixelii literelor, poti zice ce vrei. :razz:
 

DeletedUser

Guest
demonstreaz-o. Poti? Nu poti.
Daca tot insisti iti dau o duzina de nume de oameni respectabili care au facut schimb cu mine dupa faza aia, au pus primii si n-au urlat dupa mine.
Daca contul ala era al meu, nu mai era la maimare in oras. A facut-o intentionat pentru ca-i o taratoare care necesita atentie. Dupa faza aia sigur si-o dat itemul inapoi , d-aia nu si-o scos contul.

Tu poți sa îți demonstrezi nevinovatia?
 

DeletedUser24699

Guest
Deci nu poti. Pana atunci, ramai cu titlul de tepar.

E parerea si problema ta. Daca el poate demonstra ceva impotriva mea, o sa demonstrez contrariul, nu ma stresez pentru asa ceva.

Daca vecinu te da in judecata ca i-ai furat gaina dar n-are dovezi, atunci esti hot? Te aresteaza cineva sau iti face cineva ceva? Nu-ti face nimeni nimic.

Stii si tu ca am dreptate, cat timp nu-s dovezi care sa te incrimineze, nu poate NIMENI sa demonstreze ca esti vinovat, de acuzat te poate acuza oricine .

Stii si tu ca-s idiot, tantalau, cretin, prost, sau cum imi mai zice pav, dar tepar nu o sa fiu niciodata... Nu cred ca esti atat de prost incat sa imi cer sa imi demonstrez nevinovatia cat timp nu mi-a dovedit nimeni vinovatia.

Hai sa fim seriosi.
:up::up::up::up:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
E parerea si problema ta. Daca el poate demonstra ceva impotriva mea, o sa demonstrez contrariul, nu ma stresez pentru asa ceva.

Daca vecinu te da in judecata ca i-ai furat gaina dar n-are dovezi, atunci esti hot? Te aresteaza cineva sau iti face cineva ceva? Nu-ti face nimeni nimic.

Stii si tu ca am dreptate, cat timp nu-s dovezi care sa te incrimineze, nu poate NIMENI sa demonstreze ca esti vinovat, de acuzat te poate acuza oricine .

Stii si tu ca-s idiot, tantalau, cretin, prost, sau cum imi mai zice pav, dar tepar nu o sa fiu niciodata... Nu cred ca esti atat de prost incat sa imi cer sa imi demonstrez nevinovatia cat timp nu mi-a dovedit nimeni vinovatia.

Hai sa fim seriosi.
:up::up::up::up:

Dacă zicea doar unul ca ești tepar, nu-l băgam in seama, dar vad ca apar din ce in ce mai mulți, si da de bănuit.
 

DeletedUser20819

Guest
Dacă zicea doar unul ca ești tepar, nu-l băgam in seama, dar vad ca apar din ce in ce mai mulți, si da de bănuit.

Si in cazul asta, tot trebuie sa ai dovezi ca sa poti acuza pe cineva... Pana atunci vedeti-va de jocul vostru. :d :whistle:
 

DeletedUser24699

Guest
Dacă zicea doar unul ca ești tepar, nu-l băgam in seama, dar vad ca apar din ce in ce mai mulți, si da de bănuit.


Daca te referi la VvasyV89 care urla ca i-am furat contul lui dragos443344 sau ceva de genul, ala si-a retras acuzatia si si-a cerut scuze.
Restul sunt aia care au probleme cu mine de pe 5 si 2, interesant ca pe lumile alea nu s-a pus niciodata problema tepei, doar dupa migrare. Cred ca isi modifica memoria sa fie asa cum vor ei.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus