Atenție, țepuitori !

  • Autor subiect DeletedUser2422
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24699

Guest
Nicolaeionutvlad - teapa de jacheta freeman pe 1 la ciprianalexa
 

DeletedUser25615

Guest
Betivanu ,
nu aveti incredere in omu asta o sa va tradeze cu prima ocazie...teapa de "pantalonii duelistului"pe Florida
 

DeletedUser12588

Guest
*IndianaJones* tepar pe Indiana, nu aveti incredere in el, mare om, mare caracter viclean.
 

DeletedUser18242

Guest
SubAcoperire si Dakar tepari calul lui Catrwigi la 1 shot*clean,,, SubAcoperire fratalee lui twigshine sau chiar el nu stiu sigur...
 

DeletedUser24094

Guest
SubAcoperire si Dakar tepari calul lui Catrwigi la 1 shot*clean,,, SubAcoperire fratalee lui twigshine sau chiar el nu stiu sigur...

Hm, cam stiu cum a fost treaba cu acea afacere.
1shot si nu mai stiu cum a cumparat calul cu 100k, si l-a vandut cu 150k, dupa s-a razgandit si vroia 30 de euro pe el. Era un cal gasit la tombola, Dakar. avea saua, SubAcoperire a garantat pentru dakar. si atata tot, nu a fost nicio teapa.
Ce scrie el la profil in mare parte e editat.

Capture.png
 

DeletedUser15496

Guest
SubAcoperire si Dakar tepari calul lui Catrwigi la 1 shot*clean,,, SubAcoperire fratalee lui twigshine sau chiar el nu stiu sigur...

daca chiar este fratele lui twilgh nu cred ca are ce cauta pe langa cuvantul tepar avand in vedere cate iteme a dat moca dupa intamplarea aia...
 

DeletedUser24699

Guest
A murit Twight cum o murit Tribgrep pe beta :ras:

Dar oricum fratele lui twight garantat nu e tepar.Tot ce-i posibil. Christi era un geniu din toate punctele de vedere, nu isi e greu sa ii insceneze moartea. Ce am observat eu ciudat e faptul ca toate itemele de duel , adica cele care il interesau pe cristian au fost date catre maddess. :whistle:
Pe restul lumilor nu s-au facut donatii.
 

DeletedUser24094

Guest
Dar oricum fratele lui twight garantat nu e tepar.Tot ce-i posibil. Christi era un geniu din toate punctele de vedere, nu isi e greu sa ii insceneze moartea. Ce am observat eu ciudat e faptul ca toate itemele de duel , adica cele care il interesau pe cristian au fost date catre maddess. :whistle:
Pe restul lumilor nu s-au facut donatii.

Stii gresit, a donat pe toate lumile, doar ca pe l1 public, in rest a dat doar celor din lista de prieteni, cine stie toata povestea stie foarte bine.


I-a fost pusa si o coroana din partea prietenilor de pe the west.

Si nu mai dezgropati acest subiect.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus