Atenție, țepuitori !

  • Autor subiect DeletedUser2422
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25610

Guest
Nu mai poti sa ai incredere.... nici in prietenul tau in ziua de azi....
 

DeletedUser

Guest
Ce tot aveti voi cu teparii...jocul e vestul salbatiec nu vestul prieteniei,deci faci ce vrei... :razz::d
 

lord ion

West Marshal
Frate meleu, am vazut ca esti vedeta...din tepar ordinar nimeni nu te scoate !:oh:

Sunt o legenda vie care iti este problema...are cnv vreo dovada ? :boone:
Daca vrei sa te iei de mn ma gasesti pe l1 :P :razz:

1.8. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Propaganda si dueluri", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt sub nici o forma tolerate.
 

DeletedUser25666

Guest
1.8. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Propaganda si dueluri", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt sub nici o forma tolerate.
mai atins la corason :D :indian:
 

DeletedUser25666

Guest
Pe langa ca esti tepar esti si analfabet. Tipul asta ar trebui scos din societatea westului, un mut pe chat, ceva.

Oricum, am zis ce-am avut de zis, astept warn-ul.
poate ca ar trebui...insa daca voi nu aveti pic de gandire logica...ce sa va fac...ma joc cu voi ca soarecele si pisica :boone:
 

DeletedUser

Guest
poate ca ar trebui...insa daca voi nu aveti pic de gandire logica...ce sa va fac...ma joc cu voi ca soarecele si pisica :boone:

Degeaba vorbesti cu mine, eu nu fac astfel de afaceri, din cauza oamenilor ca tine, dar nu te stresa, se va implementa curand trade si sa vad cum mai dai tepe. Mie mi se rupe, dar actiunile pe un joc iti arata caracterul jegos din viata reala... Romania rimeaza cu hotia.
 

DeletedUser25666

Guest
Degeaba vorbesti cu mine, eu nu fac astfel de afaceri, din cauza oamenilor ca tine, dar nu te stresa, se va implementa curand trade si sa vad cum mai dai tepe. Mie mi se rupe, dar actiunile pe un joc iti arata caracterul jegos din viata reala... Romania rimeaza cu hotia.


E un joc ...trateaza-l ca atare si nu ar strica sa mai treci vreo 7 ani pe acasa
;) :shoot: :Ph34r:
 

DeletedUser14046

Guest
Exitocine si Emyl92 lucreaza in echipa pe Hawaii , feriti-va de ei sunt periculosi
 

DeletedUser25715

Guest
esti paranoia amice..,
A luat emyl ala paltonul inaintea mea...cand am dat sa cumpar a aparut "licitatie incheiata, negustorul..."
am incercat sa-l recuperez de la el si n-am reusit, iar cand l-am intrebat cum de a luat paltonul atat de repede mi-a spus ca s-a vorbit cu serghey...
A fost coincidenta ca ala sa fie ala cu mine in oras...eu ieri am intrat in orasul ala:) habar n-aveam...nu cunosc pe nimeni de acolo, cel care m-a invitat a fost dat afara.
Asa ca te rog frumos numai arunca cu noroi, ca pot si eu sa fac asta:)
Nu ma astept sa ma crezi, dar cand ti-am zis sa-ti dau cureaua inapoi ai inceput sa ma faci in toate felurile...si dupa te gandisei sa mi-o ceri asai?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus