Atenție, țepuitori !

  • Autor subiect DeletedUser2422
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25424

Guest
Tepar: stelistu28
Obiect furat: Jacheta duelistului
Persoana tepuita: JackCrabb
Locatie: Lumea 1

+ comportament de neam prost.

2vkjfa8.png
 

DeletedUser24699

Guest
4sniper- teapa de cal doc, palton doc, set haine allan + cal si sa cart la tom - tom pe ro1 :)
+ alte antecedente, rup tastura daca scriu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Tropaila tepar

Tropaila tepar.Tot incearca sa dee tepe.A dat cu pusca allan pe arizona,si mie pe l1 cu pusca frank.ATENTIE LA EL.
 

DeletedUser25592

Guest
Tropaila tepar.Tot incearca sa dee tepe.A dat cu pusca allan pe arizona,si mie pe l1 cu pusca frank.ATENTIE LA EL.

Și la mine a încercat să-mi dea țeapă.Orice vindeam tot mă întreba dacă iarăși pe bani. :)).Iar când îi spuneam că nu pun primul,deodată îmi zicea pa :)).Tipic țeparilor,atenție la el:shoot::blink:
 

DeletedUser23483

Guest
Tropaila: pepppino =dada1..ma faci pe mine tepar cand jumate de sv se plange de tine ?Ai intrat pe contul hotomanu si ai dat tepe si altele ...cati bani si iteme ai luat de la 1 de la altu?Ai mai dat ceva inapoi ?CUCU ATI SPUN EU ..*J.s.Bach* asta nici nu stie care e treaba pe TW si vorbeste ca sa se afle in treaba ...daca il intrebi cu cat sau pe ce da itemele esti tepar ..RATONILOR dati delete ma ...
 

DeletedUser25592

Guest
Tropaila: pepppino =dada1..ma faci pe mine tepar cand jumate de sv se plange de tine ?Ai intrat pe contul hotomanu si ai dat tepe si altele ...cati bani si iteme ai luat de la 1 de la altu?Ai mai dat ceva inapoi ?CUCU ATI SPUN EU ..*J.s.Bach* asta nici nu stie care e treaba pe TW si vorbeste ca sa se afle in treaba ...daca il intrebi cu cat sau pe ce da itemele esti tepar ..RATONILOR dati delete ma ...

[18:33] Tropaila: salut domnu ?
[18:33] Tropaila: dc sunt tepar ma ratonule?
[18:33] *J.s.Bach*: salut
[18:33] Tropaila: ca amm intrebat de iteme
[18:34] *J.s.Bach*: În primul rând nu ,,țepar,, și nici ,,raton,,
[18:34] Tropaila: vezi-ti ma de treaba ta
[18:34] Tropaila: si nu manca rahat de mine
[18:34] *J.s.Bach*: Tu la fel
[18:34] *J.s.Bach*: Mai incet cu injurăturile
[18:34] Tropaila: pe mine nu ma doare de tine
[18:34] Tropaila: asa ca veziti de treburile tale
[18:34] Tropaila: sa nu avem probleme
[18:35] Tropaila: pepitari infecti
[18:35] *J.s.Bach*: Tipule
[18:35] *J.s.Bach*: Atent la vorbe,am vorbit clar și răspicat
[18:35] Tropaila: atentie tu ce vorbeste de mine
[18:36] Tropaila: nici nu ma cunosti si mananci rahat
[18:36] Tropaila: ca-mi bag ceva in mama ta
 

DeletedUser23483

Guest
usor cu astea..shelby=tropaila.nu are cont de forum si m-a rugat sa va transmit multa sanatate din partea lui(si a mea).textul ii apartine.nu ma cunosti si nu vorbi.
 

DeletedUser25592

Guest
usor cu astea..shelby=tropaila.nu are cont de forum si m-a rugat sa va transmit multa sanatate din partea lui(si a mea).textul ii apartine.nu ma cunosti si nu vorbi.

Cer scuze pentru spam,însă :))..Eu nu am precizat că shelby=tropaila :)).Deci ești aceeași persoană.Că putea să-și facă omul cont pe forum,dar poate nu știe cum,în fine,nu-i treaba mea:ras::ras:
 

DeletedUser

Guest
Eu recunosc ca sunt Tepar...
Sp3cIal , lumile Colorado si Hawaii.
:whistle:
 

DeletedUser24498

Guest
:tumble:

Bre wakan tanka tu ce esti ?
Ai uitat ce tiapa mi-ai dat de 600k
 

DeletedUser

Guest
Man.. RO1
a avut cureaua inno pe la amiaza, acuma nu mai stie sa importe / updateze inventarul ca sa demonstreze ca o mai are
 

DeletedUser

Guest
Teparii mai nou tipa:TEPAR ala de nu am reusit sa il tepuiesc !
Te rog sa argumentezi frate, nu mai acuza lumea !
Ia spune tu la lume cum te-am tepuit eu si cu ce ! Sau mai bine spune cum vrei tu sa tepuiesti lumea si cum promiti bani pe alte lumi ! Am spus ca te postez pe forum si ai facut repede post inainte ?
Esti penibil ma ! Mai nou pe hawai teparii striga teparii ! sa nu le strice cineva afacerile

Faptul că eşti pe 1 mie de liste ca ţepar nu-ţi ajunge, vezi argument în ataşament!

Nu e țepar odiosu-buli și nu mai minți atâta :shoot:

Pun pariu că tu eşti prietenul lui drag, AluCatraz.
 

Atașamente

  • dgz.jpg
    dgz.jpg
    94,2 KB · Vizualizări: 43
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus