Amintiri din generala...

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Da ma
Ne-am urcat pe ramele de la geam si am aruncat cu lapte
Si cred ca au mai fost jucatori de TThe West ce au mai facut asta

Uni chiar mint
Pe uni va cred caci stiu ce fac eu si imi imaginez ca macar jumate puteti face\
Daca as putea vas da orice dovada sa vedeti ca nu mint


Abureala reloaded.Fake sh*t in actiune.Minciuni cat vezi cu ochii in posturile tale.
 

DeletedUser11264

Guest
Am pus o bomba in cancelarie si am linsat 2 emo =)))))

asta era in clasa a 2 a,de atunci m-am facut mai rau =))))
 

DeletedUser

Guest
In cartier e cu totu altceva
Cu cat esti mai smecher si faci impresie cu atat ai mai mutle fete si mai multi te vor in clanuri
Tin mite ca ne facusem noi un clan Smok3 da sa dus
Oricum degeaba povestim noi ca majoritatea sunt cuminti si nu ne cred
Aici nu ne ajuta cu nimic prostiile da in viata reala cu cat esti mai aldraku in gura cu atat ai mai mult de castigat

Wow.
Fake gangster exposed.Cine te-a invatat prostiile astea?Te uiti la prea multe filme cu oameni negrii.
Smok3.Wow.As vrea sa fac la misto de ce ai zis,dar nu pot.
Atunci de ce iti mai racesti gura Sherlock?
Multumesc domnule,mi-ai facut ziua.
 

DeletedUser

Guest
In cartier e cu totu altceva
Cu cat esti mai smecher si faci impresie cu atat ai mai mutle fete si mai multi te vor in clanuri
Tin mite ca ne facusem noi un clan Smok3 da sa dus
Oricum degeaba povestim noi ca majoritatea sunt cuminti si nu ne cred
Aici nu ne ajuta cu nimic prostiile da in viata reala cu cat esti mai aldraku in gura cu atat ai mai mult de castigat

Si tata-i gangster americat:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
In cartier e cu totu altceva
Cu cat esti mai smecher si faci impresie cu atat ai mai mutle fete si mai multi te vor in clanuri
Tin mite ca ne facusem noi un clan Smok3 da sa dus
Oricum degeaba povestim noi ca majoritatea sunt cuminti si nu ne cred
Aici nu ne ajuta cu nimic prostiile da in viata reala cu cat esti mai aldraku in gura cu atat ai mai mult de castigat

Inseamna ca nu ai trait cu adevarat in cartier;), in cartier insemnand acea viata dintr-un cartier rau famat, nu sa iesi afara cu 3 copii si sa injuri. Viata de cartier e grea credema;), si nu sunt clanuri sunt gasti, credema, in cartier nu trebuie sa ai incredere in nimeni. Si daca esti "smecher" nu ai multe fete, si nu te vrea lumea in clanuri ci esti bazat si ai mai multe sanse sa rezisti prin cartier. Nu trebuie sa fi tare in gura ca sa reusesti, trebuie sa te duca mintea si sa sti cum sa supravietuiesti. Am trait in cartier, totu e frumos cand esti mic, lucrurile se complica cand ai mai crescut un pic, tocmai de asta pot sa va spun ca viata de cartier este grea si daca nu stii cum sa iesi din ea nu ai multe sanse la un viitor frumos.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Inseamna ca nu ai trait cu adevarat in cartier;), in cartier insemnand acea viata dintr-un cartier rau famat, nu sa iesi afara cu 3 copii si sa injuri. Viata de cartier e grea credema;), si nu sunt clanuri sunt gasti, credema, in cartier nu trebuie sa ai incredere in nimeni. Si daca esti "smecher" nu ai multe fete, si nu te vrea lumea in clanuri ci esti bazat si ai mai multe sanse sa rezisti prin cartier. Nu trebuie sa fi tare in gura ca sa reusesti, trebuie sa te duca mintea si sa sti cum sa supravietuiesti. Am trait in cartier, totu e frumos cand esti mic, lucrurile se complica cand ai mai crescut un pic, tocmai de asta pot sa va spun ca viata de cartier este grea si daca nu stii cum sa iesi din ea nu ai multe sanse la un viitor frumos.

Da!
Si mai e!
Daca cineva e mai bun ca tine si te bate, chemi cativa prieteni si il abteti, cand nu se asteapta, insa dupa aia fugim toti ca sa nu ne-o luam. Ne ascundem in magazine, blocuri si altele.
Nu ce a zis el! Daca ai o fata si o lasi singura cateva minute, te trezesti ca e cu altul, e dificil sa ai o fata. Sa si lupti pt ea. Si daca esti smecher si atre in gura nu estir espectat esti luat la bataie.
Nu este cea ce a spus el viata de cartier. El chiar nu stie ce inseamna sa iti fie frica ca ai bani sau obiecte pretioase la tine. Cei ce o au ar vrea sa scape de ea, dar cei ce nu stiu ar vre-ao. Ei cred ca sa ai o viata de cartier inseamna sa fii mistocar sau altele. Ei bine eu ama vut o viata de cartier si sunt momente in care iti vine sa iti pui capat zilelor. Asa ca baieti, nu vorbiti fara sa stiti!
 

DeletedUser8304

Guest
Da!
Si mai e!
Daca cineva e mai bun ca tine si te bate, chemi cativa prieteni si il abteti, cand nu se asteapta, insa dupa aia fugim toti ca sa nu ne-o luam. Ne ascundem in magazine, blocuri si altele.
Nu ce a zis el! Daca ai o fata si o lasi singura cateva minute, te trezesti ca e cu altul, e dificil sa ai o fata. Sa si lupti pt ea. Si daca esti smecher si atre in gura nu estir espectat esti luat la bataie.
Nu este cea ce a spus el viata de cartier. El chiar nu stie ce inseamna sa iti fie frica ca ai bani sau obiecte pretioase la tine. Cei ce o au ar vrea sa scape de ea, dar cei ce nu stiu ar vre-ao. Ei cred ca sa ai o viata de cartier inseamna sa fii mistocar sau altele. Ei bine eu ama vut o viata de cartier si sunt momente in care iti vine sa iti pui capat zilelor. Asa ca baieti, nu vorbiti fara sa stiti!

tu, nu statiai la sat?:confused:
 

DeletedUser6748

Guest
Da!
Si mai e!
Daca cineva e mai bun ca tine si te bate, chemi cativa prieteni si il abteti, cand nu se asteapta, insa dupa aia fugim toti ca sa nu ne-o luam. Ne ascundem in magazine, blocuri si altele.
Nu ce a zis el! Daca ai o fata si o lasi singura cateva minute, te trezesti ca e cu altul, e dificil sa ai o fata. Sa si lupti pt ea. Si daca esti smecher si atre in gura nu estir espectat esti luat la bataie.
Nu este cea ce a spus el viata de cartier. El chiar nu stie ce inseamna sa iti fie frica ca ai bani sau obiecte pretioase la tine. Cei ce o au ar vrea sa scape de ea, dar cei ce nu stiu ar vre-ao. Ei cred ca sa ai o viata de cartier inseamna sa fii mistocar sau altele. Ei bine eu ama vut o viata de cartier si sunt momente in care iti vine sa iti pui capat zilelor. Asa ca baieti, nu vorbiti fara sa stiti!

Pinguine, vad ca esti smecher la 11 ani ai tai :)) Hai nenica sa ne intalnim ca si eu sunt tot din Targu Jiu .. oops! Singuru' cartier smecher e Teroare .. mai sunt niste handralai si pe Cuza parca .. poate or mai fi aparut anonimi de cand m-am mutat eu langa oars, dar in orice caz .. Nu cred ca-i cunosti tu pe aia la 11 ani :)) Vorbesti de femei, de respect, de batai .. esti smardoi ma, ce sa mai!
 

DeletedUser

Guest
ma eu nu sunt din "cartier" sa le stiu am avut probleme cu cu cativa da le-am rezolvat eu cumva acu sa vad ce ofi la liceu da am auzit ca la mine nu sunt prea multi baietasi smecheri ca avem multi rocari


on : eu anu asta am terminat am intrat in cuza din bucuresti (pm daca mai e vrunu de aici acolo)
o sa imi fie dor sa ma imi bag colegii cu capu in cosu de gunoi sa ii arunc caietelte pe geam colegului de banca sa copiez cu cartea pe banca sa fac misto de colegu meu madalin care venea vara in raiati grosi si pulover (de trebuia sa stai la 5 m de el ca sa reespiri aier proaspat)

da sa nu credeti ca aveam numai 4 si 5 aveam la majoritatea materiilor cel putin 7 doar la fizica aveam note mai mici (5-6)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9129

Guest
lol bai... batai sant peste tot... mam convins sapt trecuta...
sant pe aici prin zona 2 tipi tari in gura...(amandoi sio iau de la toata lumea dar vin cu matahale)
si stateam prin parc cu inca unu de la mine din curte si un fost coleg dea lui, si numa ii vedem pe astia ca vin cu cutite si bate in mana...
apoi o mers colegu lu ala pana la garaz, a luat un topor deala si a venit si sa asezat cu toporu langa el....
apoi o venit si aia acolo cu cutitele...
am crezut lesin acolo cand iam vazut ca vin cu cutitele spre noi...
apoi am plecat... nam vrut sa ma bag...
 

DeletedUser

Guest
nam de ce sa mint. nam facut multe prostii prin generala... am spart 2 geamuri, am gaurit usa de la baie si cam atat.
un geam lam spart cu mingea
un geam lam spart in ultima zi de scoala.. noi aveam clasa la parter si aveam gratii.. si dadeam cu mere si incercam sa nimerim gratiile... si mia cam alunecat maru' si am dat in geam... asta e... 70RON amandoua geamurile
usa de la noi de la baie e din carton presat, deci din doi pumni are gaura...
si am mai fumat prin clasele goale... in rest nimic... si astea au fost toate pe a 8-a, nu in grupa mică ca si altii
si ce am mai scris mai de mult tot aici... cu iaurtu in geamu directorului, iara cu usa de la baie, cu yala, si nu prea multe...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
In cartier e cu totu altceva
Cu cat esti mai smecher si faci impresie cu atat ai mai mutle fete si mai multi te vor in clanuri
Tin mite ca ne facusem noi un clan Smok3 da sa dus
Oricum degeaba povestim noi ca majoritatea sunt cuminti si nu ne cred
Aici nu ne ajuta cu nimic prostiile da in viata reala cu cat esti mai aldraku in gura cu atat ai mai mult de castigat

Te dau minciunile afara din casa.
 

DeletedUser

Guest
Da!
Si mai e!
Daca cineva e mai bun ca tine si te bate, chemi cativa prieteni si il abteti, cand nu se asteapta, insa dupa aia fugim toti ca sa nu ne-o luam. Ne ascundem in magazine, blocuri si altele.
Nu ce a zis el! Daca ai o fata si o lasi singura cateva minute, te trezesti ca e cu altul, e dificil sa ai o fata. Sa si lupti pt ea. Si daca esti smecher si atre in gura nu estir espectat esti luat la bataie.
Nu este cea ce a spus el viata de cartier. El chiar nu stie ce inseamna sa iti fie frica ca ai bani sau obiecte pretioase la tine. Cei ce o au ar vrea sa scape de ea, dar cei ce nu stiu ar vre-ao. Ei cred ca sa ai o viata de cartier inseamna sa fii mistocar sau altele. Ei bine eu ama vut o viata de cartier si sunt momente in care iti vine sa iti pui capat zilelor. Asa ca baieti, nu vorbiti fara sa stiti!

Tu la 11 ani vorbesti de de-astea, femei si droguri?Mai bine taci, ca esti paralel.Lasa-te cu lauda, cum se zice "Minciuna are picioare scurte".
 

DeletedUser

Guest
cand eram in generala saream geamu de la etaju 2 pe iarba sigur ma bateam cu banci,am sarit la bataie la un coleg rom si ma bagat cu capu in baca si mia umflat si ochiu ,odata doamna nea pus sa scriem o compunere despre un coleg si cineva a scris ca eu am fost la el si am mancat prea multa fasole si am infundat wc:))) <3W<3W


alta haioasa eram in clasa a 4 parca si doamna nea pus sa sarim capra cineva statea si noi saream si cand a fost tura mea mam cracanat prea tare incat mi sau rupt pantaloni noroc ca casa mea era aproape de casa.la furat de agude in curtea scoli erau 2-3 aguzi potriviti de mari si noi ne putem urca in ei si intro zi ne urcasem sa mancam agude si nea prins profesoara sau directorea nu mai stiu si cand sa ma dau jos si sa ma duc in clasa mam agatat cu pantaloni de o crenca si mam dat jos in ciloti:) radeau toti de mn.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
alta haioasa eram in clasa a 4 parca si doamna nea pus sa sarim capra cineva statea si noi saream si cand a fost tura mea mam cracanat prea tare incat mi sau rupt pantaloni noroc ca casa mea era aproape de casa.la furat de agude in curtea scoli erau 2-3 aguzi potriviti de mari si noi ne putem urca in ei si intro zi ne urcasem sa mancam agude si nea prins profesoara sau directorea nu mai stiu si cand sa ma dau jos si sa ma duc in clasa mam agatat cu pantaloni de o crenca si mam dat jos in ciloti:) radeau toti de mn.

Meseria cu riscurile lor ... eu fac lectura cu voi baietzi :)) ... Unele "compuneri" sunt atat de umlate cu minciuni
 

DeletedUser

Guest
auleu...eu nu pot sa scriu toate fazele care le-am facut eu ...mi-ar lua o ora...
 

DeletedUser

Guest
Inseamna ca nu ai trait cu adevarat in cartier;), in cartier insemnand acea viata dintr-un cartier rau famat, nu sa iesi afara cu 3 copii si sa injuri. Viata de cartier e grea credema;), si nu sunt clanuri sunt gasti, credema, in cartier nu trebuie sa ai incredere in nimeni. Si daca esti "smecher" nu ai multe fete, si nu te vrea lumea in clanuri ci esti bazat si ai mai multe sanse sa rezisti prin cartier. Nu trebuie sa fi tare in gura ca sa reusesti, trebuie sa te duca mintea si sa sti cum sa supravietuiesti. Am trait in cartier, totu e frumos cand esti mic, lucrurile se complica cand ai mai crescut un pic, tocmai de asta pot sa va spun ca viata de cartier este grea si daca nu stii cum sa iesi din ea nu ai multe sanse la un viitor frumos.

cREDEMA CA SITU SI EU
Cauta pe harta orasu meu sa vezi cat de Blegit esti
Eu unu am invatat ca degeaba ma bat pt frati mei ca niciunu nu ne-am da viata pt celalalt
Regula nr unu ai grija doar de pielea ta
Si nu eu am trait si inca traiesc in cartier
Si la mine sunt clanuri
Am inceput cu rpostiile de mici
Ne credeam cei mai smccheri cand furam din magazine si fumam pe ascuns
Eram o gasca fara bani si hoti
Dar sa imi spuna unu care traieste in cartier din orase mici cum e al meu TUrnu - Magurele daca cand umbla pe strada nu se uita prin scari si in urma lui
In cariterul ala in care traiesc am loat batalie de mai multe ori de cat au facut majoritatea de aiici sex
Asta e locu unde am invatat sa injur ... Pe strazile astea am invatat tot ce stiu
Nu am sa ma despart de ele
Dar degeaba ne apucam sa povestim cand nimeni nu ne crede...
PWG cu tot respectu tu ai trait in cartier mai distrus ca al meu ?
 

DeletedUser

Guest
cREDEMA CA SITU SI EU
Cauta pe harta orasu meu sa vezi cat de Blegit esti
Eu unu am invatat ca degeaba ma bat pt frati mei ca niciunu nu ne-am da viata pt celalalt
Regula nr unu ai grija doar de pielea ta
Si nu eu am trait si inca traiesc in cartier
Si la mine sunt clanuri
Am inceput cu rpostiile de mici
Ne credeam cei mai smccheri cand furam din magazine si fumam pe ascuns
Eram o gasca fara bani si hoti
Dar sa imi spuna unu care traieste in cartier din orase mici cum e al meu TUrnu - Magurele daca cand umbla pe strada nu se uita prin scari si in urma lui
In cariterul ala in care traiesc am loat batalie de mai multe ori de cat au facut majoritatea de aiici sex
Asta e locu unde am invatat sa injur ... Pe strazile astea am invatat tot ce stiu
Nu am sa ma despart de ele
Dar degeaba ne apucam sa povestim cand nimeni nu ne crede...
PWG cu tot respectu tu ai trait in cartier mai distrus ca al meu ?

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Am ras cu lacrimi la cate abureli ai scris acolo.
 
Sus