Amintiri din generala...

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser10567

Guest
edited


msg2short
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
in cls a4a trebiua sa port uniforma cu strampi si era iarna si nu am luat strampi ci pantaloni si pe dedesubt strampi si o intrat invatatoarea in clasa ( o baba grasa si urata)
-De ce nu ai strampii pe tine
-Ii am pe dedesubt
_Du-te la baie si da jos pantalonii!!!
-Pot sa iau si ghiozdanul sa bag pantalonii in el?
-bine ia-l dar sa vii repede
am luat ghizdanul si am plecat acasa si i-am spus mamei ca mi-o venit rau la scoala si ca o zis invatatoarea sa pleca acasa:))
 

DeletedUser

Guest
sau in calasa a8a cand jucam poker pe porunci la scoala si o intrat profa de elngleza in clasa si ne-o prins si o intrebat ale ciu sunt cartile si noi am dat vina pe o fata (mai retardata) care nici nu jucase poker cu noi
fata nu a patin nimic fiindca era "silitoare" dar eu eram vecina cu ea si cand m-am dus acasa mama deja aflase cele intamplate si m-o pedepsit si nu am mai avut voie o saptamana in oras
 

DeletedUser

Guest
sau in calasa a8a cand jucam poker pe porunci la scoala si o intrat profa de elngleza in clasa si ne-o prins si o intrebat ale ciu sunt cartile si noi am dat vina pe o fata (mai retardata) care nici nu jucase poker cu noi
fata nu a patin nimic fiindca era "silitoare" dar eu eram vecina cu ea si cand m-am dus acasa mama deja aflase cele intamplate si m-o pedepsit si nu am mai avut voie o saptamana in oras
sooper ... da' de butonu edit ai auzit ?
 

DeletedUser10287

Guest
in cls a4a trebiua sa port uniforma cu strampi si era iarna si nu am luat strampi ci pantaloni si pe dedesubt strampi si o intrat invatatoarea in clasa ( o baba grasa si urata)
-De ce nu ai strampii pe tine
-Ii am pe dedesubt
_Du-te la baie si da jos pantalonii!!!
-Pot sa iau si ghiozdanul sa bag pantalonii in el?
-bine ia-l dar sa vii repede
am luat ghizdanul si am plecat acasa si i-am spus mamei ca mi-o venit rau la scoala si ca o zis invatatoarea sa pleca acasa:))

icon14.gif
 

DeletedUser

Guest
Ce faceam eu prin generala?Hmm..adoram sa corectez profesorii:))era mai ceva decat lapte gros sau fotbalul:))De ce era amuzant?Ca prin a 8-a aveam multe profe tinere si proaste,iar cand le corectam,le ziceam cum se pronunta sau cum se scrie,ceilalti colegi se prapadeau de ras,iar ele intrau in pamant de rusine:))Ora urmatoare-la diriginte!
 

DeletedUser

Guest
Stiu ca e off, dar mi-e scarba de topicul asta si de copiii astia care stiu doar sa minta de parca daca esti obraznic si impertinent esti si smecher. Da, esti. Pana la un punct, de acolo totul trece in prostie. Si credeti-ma, majoritatea depasesc cu mult acel punct. Si sa nu va aud cu acel gen de comentarii: "daca nu-ti place nu te uita".
 

DeletedUser

Guest
Stiu ca e off, dar mi-e scarba de topicul asta si de copiii astia care stiu doar sa minta de parca daca esti obraznic si impertinent esti si smecher. Da, esti. Pana la un punct, de acolo totul trece in prostie. Si credeti-ma, majoritatea depasesc cu mult acel punct. Si sa nu va aud cu acel gen de comentarii: "daca nu-ti place nu te uita".

+1.
Toti care au scris aici se dau mari ca au baut alcool,au fumat,au rupt banci etc. cls a 3-a.Abureli mari.
Amintiri.
Am spart un geam cu un baiat,imi amintesc ca m-am batut cu unu,ne bateam cu lapte.
End.
 

DeletedUser6748

Guest
+1.
Toti care au scris aici se dau mari ca au baut alcool,au fumat,au rupt banci etc. cls a 3-a.Abureli mari.
Amintiri.
Am spart un geam cu un baiat,imi amintesc ca m-am batut cu unu,ne bateam cu lapte.
End.

Ugh .. nah. Nu mint chiar toti .. adica ii mai cred ca na, stiu ce faceam si eu :)) Dar unii pur si simplu sunt prea bengosi si prea barosani ca sa-i cred. Oricum , am mai spus si ieri. Nu are rost sa te dai smecher pe net ca nu te cunoaste nimeni, nu te ajuta cu nimic.
 

DeletedUser

Guest
ugh .. Nah. Nu mint chiar toti .. Adica ii mai cred ca na, stiu ce faceam si eu :)) dar unii pur si simplu sunt prea bengosi si prea barosani ca sa-i cred. Oricum , am mai spus si ieri. Nu are rost sa te dai smecher pe net ca nu te cunoaste nimeni, nu te ajuta cu nimic.

+1.
..........
 

DeletedUser

Guest
+1.
Toti care au scris aici se dau mari ca au baut alcool,au fumat,au rupt banci etc. cls a 3-a.Abureli mari.
Amintiri.
Am spart un geam cu un baiat,imi amintesc ca m-am batut cu unu,ne bateam cu lapte.
End.

Eu unul sunt in a 7a si tot ce am facut a fost sa sparg un geam de la dulap sa rup un scaun de la bancile alea vechi folosite pe vremea lui Cuza.... (Nu sunt de atunci dar sunt foarte vechi!)

Desi sunt elevi (am si colegi) care fumeaza,beau bere si alte deastea.....
 

DeletedUser

Guest
Voi ati spart,ati rupt tot.Al dracu daca spune vreunu ca a fost premiant:))
 

DeletedUser

Guest
Poate nuj ma credeti dar eu cu notele am fost ai 6 dinb clasa
Cu toate astea am si invatat pt note
Dar tot am facut draki de am spart capacele
Am avut norocu ca mama a fosst director adjunct 1 an
Dupa care mi-a fost si profa
Si uni profi mi-au dat note bune doar de mila ca nu le am cu cartea
 

DeletedUser

Guest
Adica toata scoala a venit la ei in clasa sa arunce cu lapte si corn,ca e priveliste buna la bloc sau ceva de genu'.

Da ma
Ne-am urcat pe ramele de la geam si am aruncat cu lapte
Si cred ca au mai fost jucatori de TThe West ce au mai facut asta

Uni chiar mint
Pe uni va cred caci stiu ce fac eu si imi imaginez ca macar jumate puteti face\
Daca as putea vas da orice dovada sa vedeti ca nu mint
 

DeletedUser

Guest
Ugh .. nah. Nu mint chiar toti .. adica ii mai cred ca na, stiu ce faceam si eu :)) Dar unii pur si simplu sunt prea bengosi si prea barosani ca sa-i cred. Oricum , am mai spus si ieri. Nu are rost sa te dai smecher pe net ca nu te cunoaste nimeni, nu te ajuta cu nimic.

In cartier e cu totu altceva
Cu cat esti mai smecher si faci impresie cu atat ai mai mutle fete si mai multi te vor in clanuri
Tin mite ca ne facusem noi un clan Smok3 da sa dus
Oricum degeaba povestim noi ca majoritatea sunt cuminti si nu ne cred
Aici nu ne ajuta cu nimic prostiile da in viata reala cu cat esti mai aldraku in gura cu atat ai mai mult de castigat
 
Sus