Cea mai avantajoasa indemanare

  • Autor subiect DeletedUser2854
  • Data de început

DeletedUser4674

Guest
Construire-Imdemanarea chiar folositoare
Vigoare-Curg banii :)
Rezistenta-nu-i rea
Perseverenta-Are si munci bune

Calarie-Buna,buna..
...


Pune capcane : CEL MAI VARZA SKILL!Motiv:din ce munci luati voi experienta daca pana la lvl 25 primiti o munca cu multa experienta?din ce traiti?din culegator de bumbac si sperie ciorile de pe camp?


esti cam neexperimentat
iau experinta din
Îmblânzeşte cai sălbatici
marcare de vite
coiotiii
si pe la 26-27 pot face lupii si grizli

seesine nu ma asteptam de la tine la asa ceva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Construire-Imdemanarea chiar folositoare
Vigoare-Curg banii :)
Rezistenta-nu-i rea
Perseverenta-Are si munci bune

Calarie-Buna,buna..
...


Pune capcane : CEL MAI VARZA SKILL!Motiv:din ce munci luati voi experienta daca pana la lvl 25 primiti o munca cu multa experienta?din ce traiti?din culegator de bumbac si sperie ciorile de pe camp?


din moment ce am primit deja un avertisment ca am jignit un membru de pe aici, ma voi limita sa zic decat.........beeepppp........beeep, intelegi tu, nu??
 

DeletedUser7250

Guest
Am si eu o intrebare.. ascunderea cum merge? M-am uitat pe weststats si sunt multe munci la lvl mare care o cer si sunt si cu noroc, si bani, si xp. Doar la lvl mic e dezavantaj, dar in rest cred ca ar fi cea mai buna. Cer pareri.
 

DeletedUser

Guest
esti cam neexperimentat
iau experinta din
Îmblânzeşte cai sălbatici
marcare de vite
coiotiii
si pe la 26-27 pot face lupii si grizli

seesine nu ma asteptam de la tine la asa ceva

mda...ma cam enervau toti zicand incontinuu pune capcane...nu este singurul skill bun...mai e construirea,vigoarea,comertul etc...

Am si eu o intrebare.. ascunderea cum merge? M-am uitat pe weststats si sunt multe munci la lvl mare care o cer si sunt si cu noroc, si bani, si xp. Doar la lvl mic e dezavantaj, dar in rest cred ca ar fi cea mai buna. Cer pareri.

Ascunderea este un skill bun...cand vei avea 20 la ascundere deja poti munci la o munca destul de buna(vaneaza curcani)...si cu 14% experienta incerci sa inaintezi in nivel pana cand ajungi la vanatoare de coioti,vanatoare de lupi si apara caravana de colonisti...de acolo iti dai drumul la hot de morminte,vanzare de arme indienilor care au mult noroc..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4674

Guest
repet seesine esti un incepator
hai facem asa
cand se deschide lumea 5 eu pun pe capcane si tu pui unde vrei
sa vedem care evolueaza mai repede
si daca pui capcane poti combina cu ce vrei
si in timp voi avea si bani si experinta

deci care sustine ca capcanele nu sunt bune sa faca cum vrea pe lumea 5 sa vedem
 

DeletedUser

Guest
hai sa facem altfel, el incepe lumea5 exact cand se deschide si pune pe ce vrea el(dar nu pe capcane) si noi incepem lumea 5dupa 1luna si dupa 2luni vedem cine e inainte
 

DeletedUser4674

Guest
hai sa facem altfel, el incepe lumea5 exact cand se deschide si pune pe ce vrea el(dar nu pe capcane) si noi incepem lumea 5dupa 1luna si dupa 2luni vedem cine e inainte

mie imi convine
si sa facem si niste dueluri
 

DeletedUser

Guest
In tot acest timp cat v-ati certat nu mai bine intrebati un admin?sau il rugati sa posteze aici
 

DeletedUser

Guest
nu are rost sa mai zic de impuscare/ pune capcane ca lumea e batuta in cap o tine pe a lor cu calaria ? calarie lool ? sau alte balarii.
parerea mea .. uitativa in top si vedeti pe ce sunt bazati si o sa va dati seama care e indemanarea buna..
 

DeletedUser

Guest
Sall

Cea mai importanta este construieste , fara ea degaba mai ai oras
 

DeletedUser

Guest
ce va tot certati pe aici?!?! nu stiti ce vorbiti. cea mai importanta indemanare e viata. ce ati face daca nu ati avea viata???????
 

DeletedUser6431

Guest
ce va tot certati pe aici?!?! nu stiti ce vorbiti. cea mai importanta indemanare e viata. ce ati face daca nu ati avea viata???????

Tu pe L5 pune-ti toate punctele pe viata si sigur o s-o duci bine . =))
OT : Sustin indemanarea "Pune capcane" , insa nu de la nivelul 1.
 

DeletedUser4674

Guest
Tu pe L5 pune-ti toate punctele pe viata si sigur o s-o duci bine . =))
OT : Sustin indemanarea "Pune capcane" , insa nu de la nivelul 1.

de la 1 ar fi cel mai bine
de la 1 pana la 27-28 ar fi perfect
dupaia poti pune oriunde vrei
 

DeletedUser

Guest
nu exista cea mai buna indemanare...toate sunt bune si folosesc la ceva dar cea mai buna nu poate fii una dintre ele
depinde ce vrei sa faci
comert=noroc,bani si altele
tactica=experienta si altele
indemanare motorica=noroc,bani si altele
pune capcane=experienta in mare parte si altele
asta e doar un exemplu deci nu exista cea mai buna indemanare<3W
 

DeletedUser

Guest
nu exista cea mai buna indemanare...toate sunt bune si folosesc la ceva dar cea mai buna nu poate fii una dintre ele
depinde ce vrei sa faci
comert=noroc,bani si altele
tactica=experienta si altele
indemanare motorica=noroc,bani si altele
pune capcane=experienta in mare parte si altele
asta e doar un exemplu deci nu exista cea mai buna indemanare<3W


esti unul dintre multi altii care s'au perindat pe aici sustinand ca nu exista cea mai buna indemanare, pt linistea ta si a multora imi asum dreptul de a modifica notiunea de "cea mai buna" in "cea mai completa" si acum ca sa clarificat lucrul acesta, pot sa afirm "cea mai completa" indemanare este pune capcane (cel putin pana la lvl 25-27) cine crede altfel este un necunoscator al tainelor acestui joc
 

DeletedUser4674

Guest
esti unul dintre multi altii care s'au perindat pe aici sustinand ca nu exista cea mai buna indemanare, pt linistea ta si a multora imi asum dreptul de a modifica notiunea de "cea mai buna" in "cea mai completa" si acum ca sa clarificat lucrul acesta, pot sa afirm "cea mai completa" indemanare este pune capcane (cel putin pana la lvl 25-27) cine crede altfel este un necunoscator al tainelor acestui joc

cam asta am spus si eu
oricum secretul e cu ce combini dupaia
 

DeletedUser

Guest
capcanele sunt cele mai bune dar nu numai. eu am dus-o bine si fara capcane si conteaza foarte mult norocul. am avut zile cand la armata si la ursi luam numai sub 90 xp la 2 ore.
eu de la lvl lvl 1 la lvl 27 am mers exclusiv pe misiuni si f putin pe dueluri. de la lvl 27 la lvl 55 am mers numai pe duel special tintire si ferire care nu ajuta la nici o munca. de la lvl 55 la 75 am stat fara oras si am bagat tot pe capcane inclusiv ce aveam pana atunci. in tot acest timp am fost in top 15 pe l1. de cand am bagat totul pe capcane s-a vazut diferenta si am inceput sa urc in clasament.
cu punctele de viata era o gluma dar se pare ca nu toata lumea o si gusta.
 
Sus