Concurs aniversar The West 2023 - temă de discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Intrebarea aia a avut o formulare dubioasa in engleza (Which mobility skill is hidden ranking?), nici mie nu mi-a sarit in ochi ca se referea la altceva ca sa o corectez pe ultima suta. S-a scapat "in"... plus puteau sa o formuleze altfel si sa foloseasca "not shown" in loc de "hidden", cum se si foloseste de regula ca sa nu existe vreo confuzie : Which mobility skill is not shown in ranking si se termina povestea... nu engleza de baobab :) Sigur, cat timp s-a pus intrebarea asa, o vom lua in considerare pe aceasta aici, nu ar trebui sa fie o problema, e tot ce putem repara acum.
 

klyu

Greenhorn
Intrebarea aia a avut o formulare dubioasa in engleza (Which mobility skill is hidden ranking?), nici mie nu mi-a sarit in ochi ca se referea la altceva ca sa o corectez pe ultima suta. S-a scapat "in"... plus puteau sa o formuleze altfel si sa foloseasca "not shown" in loc de "hidden", cum se si foloseste de regula ca sa nu existe vreo confuzie : Which mobility skill is not shown in ranking si se termina povestea... nu engleza de baobab :) Sigur, cat timp s-a pus intrebarea asa, o vom lua in considerare pe aceasta aici, nu ar trebui sa fie o problema, e tot ce putem repara acum.
unde pot citi despre istoria The west sa pot raspunde la runda VI? sau nu este pt toti aceasta intrebare?(e doar pt cei vechi care au prins )
 

klyu

Greenhorn
Am cercetat ... și ras cercetat .. poate sunt eu mai prostuț,nu zic ca nu ! O sa vad că-ți player vor rasp corect.
 

DomnicaG

Greenhorn
La Runda VII: Răspunsurile pot fi trimise până pe 10 mai 2023 16:00.

Sper că este o greșeală...

Sper că ... pot fi trimise până pe 11 mai 2023 16:00.
 

M4rY

Gold digger
Salut! Pentru runda 8 a concursului aniversar am nevoie de cateva lamuriri daca se poate:

- poza trebuie sa fie reala? facuta de noi in cadrul jocului la un anumit moment?
- trebuie sa punem o poza de cand ne-am facut caracterul curent sau de cand am jucat prima data The West?
- in cazul in care nu trebuie sa fie reala, putem incarca orice poza de pe internet care sa sugereze perioada cand ne-am apucat prima data de joc?

Multumesc,
 
Salut! Pentru runda 8 a concursului aniversar am nevoie de cateva lamuriri daca se poate:

- poza trebuie sa fie reala? facuta de noi in cadrul jocului la un anumit moment?
- trebuie sa punem o poza de cand ne-am facut caracterul curent sau de cand am jucat prima data The West?
- in cazul in care nu trebuie sa fie reala, putem incarca orice poza de pe internet care sa sugereze perioada cand ne-am apucat prima data de joc?

Multumesc,
Da asa cred și eu sa fie aproximativ cu atunci când am înscris contul sa fie un event o tombola cu itemele din eventul respectiv da ai grija ca în colt stanga apare ora serverului și în dreapta sus daca e sa faci poza da o editezi.
 

Dagon96

Trapper
Oare un screenshot este acceptat? Si nu, nu ecran complet. Doar un fragment din ecran. Ca sa nu se vada nicio ora sau data.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus