Concurs aniversar The West 2023 - temă de discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

M4rY

Gold digger
conform anuntului astazi este ultima zi in care trebuie sa anuntati castigatorii concursului. Ati corectat toate rundele? avem sanse sa va tineti de cuvant?
 
conform anuntului astazi este ultima zi in care trebuie sa anuntati castigatorii concursului. Ati corectat toate rundele? avem sanse sa va tineti de cuvant?
Răbdare, că premiul nu pleacă nicăieri :). Dacă se oferă în funție de cât de corect s-a răspuns sau gestionat, atunci cam se știu câștigătorii. Elmer am văzut că a apelat la răbdarea noastră...
P.S. Felicitări participanților și câștigătorilor !:up::lovetw:
 

Lady Deutza

Greenhorn
Bună ziua,

Pentru alocarea premiilor suntem nevoiți să așteptăm ca toți cei care au câștigat să răspundă pe ce lume doresc premiile? Mă gândesc că n-ar trebui să fim pedepsiți noi cei care am răspuns prompt solicitării, doar pentru că unii întârzie să precizeze unde își doresc alocat premiul. :)
 

odm

Cowboy
Nu e nimeni pedepsit si nici nu ne asteptam sa-si aleaga toti participantii lumea pe care joaca. Fizic nu e chiar simplu de acordat atatea premii. Ganditi-va ca cei din echipa mai au si viata personala. Putina rabdare si se rezolva. Multumim pentru intelegere.
 
Cam aiurea situația cu premiile astea dacă îmi permiteți. În primul rând, mesajele de pe forum se pot pierde. Nu e prea “profesională” metoda. Normal ar fi să ai un tichet în care să scrie clar ce și când și cu ce ocazie. Pe alte marketuri s-a putut … cu mult mai mulți participanți.
De când e lumea premiile se trimit prin sistemul de suport.
 

Lady Deutza

Greenhorn
Mi se pare mult mai facilă pentru staff metoda utilizării mesajelor pe forum, e de înțeles. Problema la acest concurs a fost lipsa predictibilității, nerespectarea termenelor stabilite chiar de regulile concursului. Dar suntem înțelegători că s-a tradus automat mesajul din engleză, fără a se ajusta datele în funcție de efortul necesar acordării premiilor.

Trebuie să fim înțelegători, că a fost un concurs cu foarte mulți participanți și era greu de anticipat asta.
 
De acord cu tine. InnoGames trebuia să întrebe înainte când au băieții mai mult timp liber și să mute data atunci. Nu e greu de anticipat un concurs global cu premii exclusive. Eu chiar am să trimit mail la InnoGames și să îi întreb cum de și-au permis să organizeze un asemenea concurs fără să își întrebe angajații.
 

M4rY

Gold digger
Oricat de greu ar fi, nu e normal sa asteptam sa isi revedince toti premiile ca sa le primim si noi. Stam acum dupa Petrica sau Ciulica pe care poate nici nu ii intereseaza sa anunte unde vor sa primeasca... sa fim seriosi. Sunt deja cateva zile de cand s-au afisat rezultatele, daca se acordau pe baza de tiket pana acum era suficient timp sa primeasca toti.
 
trebuie sa avem rabdare, asta e, nu mai plangeti ca nu rezolvati nimic asa. poate se va mari echipa de eventuri si o sa fie mai bine pe viitor, acuma n-avem ce face
 

Benyamyn10

West Sheriff
Membru personal
Mi se pare mult mai facilă pentru staff metoda utilizării mesajelor pe forum, e de înțeles. Problema la acest concurs a fost lipsa predictibilității, nerespectarea termenelor stabilite chiar de regulile concursului. Dar suntem înțelegători că s-a tradus automat mesajul din engleză, fără a se ajusta datele în funcție de efortul necesar acordării premiilor.

Trebuie să fim înțelegători, că a fost un concurs cu foarte mulți participanți și era greu de anticipat asta.
Peste tot au intarziat premiile , termenul din postarea originala care a fost tradusa si la noi sunt nerealizabile..nici o echipa nu are 20 admini care sa fie disponibli non stop . E normal sa mai dureze
Oricat de greu ar fi, nu e normal sa asteptam sa isi revedince toti premiile ca sa le primim si noi. Stam acum dupa Petrica sau Ciulica pe care poate nici nu ii intereseaza sa anunte unde vor sa primeasca... sa fim seriosi. Sunt deja cateva zile de cand s-au afisat rezultatele, daca se acordau pe baza de tiket pana acum era suficient timp sa primeasca toti.
Chiar opusul , dura mai mult pentru tichetul era individual pentru fiecare jucator in parte , si au fost 200+
 
De acord cu tine. InnoGames trebuia să întrebe înainte când au băieții mai mult timp liber și să mute data atunci. Nu e greu de anticipat un concurs global cu premii exclusive. Eu chiar am să trimit mail la InnoGames și să îi întreb cum de și-au permis să organizeze un asemenea concurs fără să își întrebe angajații.
Mai ai puțin și ii întrebi de ce au făcut the west de ce încă fac update uri ce au făcut astazi
 

Dr.Love

Greenhorn
@odm

Am un prieten care nu așteaptă itemele din setul de concurs, cică nu are papucii și astfel setul devine nefolositor. Cică la intrebarea cu papucii a greșit doar un pic și ar merita să primească și acel item. Ce să se facă prietenul meu în acest caz, itemele din concurs devin licitabile sau trebuie să le vândă la mustacios? :lol:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus