Concurs aniversar The West 2023 - temă de discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

clapudiu

Struggler
Membru personal
@odm

Am un prieten care nu așteaptă itemele din setul de concurs, cică nu are papucii și astfel setul devine nefolositor. Cică la intrebarea cu papucii a greșit doar un pic și ar merita să primească și acel item. Ce să se facă prietenul meu în acest caz, itemele din concurs devin licitabile sau trebuie să le vândă la mustacios? :lol:
RIP

E bun colierul oricum...
 
@odm

Am un prieten care nu așteaptă itemele din setul de concurs, cică nu are papucii și astfel setul devine nefolositor. Cică la intrebarea cu papucii a greșit doar un pic și ar merita să primească și acel item. Ce să se facă prietenul meu în acest caz, itemele din concurs devin licitabile sau trebuie să le vândă la mustacios? :lol:
Nu cred că se vor face licitabile, așa că mai bine le vinzi la mustăcios.
 

Benyamyn10

West Sheriff
Membru personal
@odm

Am un prieten care nu așteaptă itemele din setul de concurs, cică nu are papucii și astfel setul devine nefolositor. Cică la intrebarea cu papucii a greșit doar un pic și ar merita să primească și acel item. Ce să se facă prietenul meu în acest caz, itemele din concurs devin licitabile sau trebuie să le vândă la mustacios? :lol:
Nu devin licitabile , exista o mica sansa sa fie introduse in shop cu pepite dar personal ma indoiesc
 

odm

Cowboy
Daca voia inno sa ni le dea pe toate nu mai organiza concurs. Regulamentul nu este facut de echipa noastra, nu am facut decat sa-l aplic cat mai corect. Daca am jurizat incorect ati avut posibilitatea sa-mi aduceti la cunostinta acest lucru. Eu va inteleg nemultumirea si empatizez cu cei care au ratat 1-2 iteme prin neparticipare sau raspunsuri gresite. Ar fi fost mai simplu sa pot dau copy/paste la 11 bife pentru toata lumea si in 30 minute postam anuntul.
 

vladdutu7

Gold digger
@everyone
Aşteptare, aşteptare! Toată înţelepciunea omenească e cuprinsă în acest singur cuvânt. Cel mai mare, cel mai puternic şi cel mai iscusit e cel care ştie să aştepte! [Alexandre Dumas]
 
Aveți răbdare cu ei, că freacă menta de zor. E dificil, dar cineva trebuie s-o facă.

Rușine ăstora de la inno că nu alocă tot ei premiile, dacă tot organizează concursuri. Să abuzeze în asemenea hal de staff-ul local . Ce-i bătaia asta de joc?

Aștept să apară beny și să ne explice că au fost 200+ participanți :lol:
 
  1. După ce câștigătorii au fost anunțați, va trebui să creați un tichet către echipa de suport pentru a vă solicita recompensa.
  2. Pentru solicitarea dvs. va trebui să selectați ”Concurs” ca tip de tichet și ca lume, cea în care doriți să primiți recompensa.
  3. Puteți solicita premiile până pe 31 mai 2023, ora 23:59
Imediat vine și 1 Iunie și ayaye :) Dacă nu au făcut tichet, să fie sănătoși :)))
 

Benyamyn10

West Sheriff
Membru personal
Aveți răbdare cu ei, că freacă menta de zor. E dificil, dar cineva trebuie s-o facă.

Rușine ăstora de la inno că nu alocă tot ei premiile, dacă tot organizează concursuri. Să abuzeze în asemenea hal de staff-ul local . Ce-i bătaia asta de joc?

Aștept să apară beny și să ne explice că au fost 200+ participanți :lol:
Iti era dor sa te bagi in seama ? Daca simti nevoia neaparat sa te bagi cu mine in seama , imi poti da o soapta , e mai simplu si raspund mai repede
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus