Cum pot accesa The-West de pe telefonul mobil?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am încercat acum vreo 2 luni sa intru pe The West de pe un Nokia 2730clasic (fostul telefon), aveam viteza mare la net de pe el, dar nu mergea...
Încearcă sa intri de pe un telefon (sau tableta) cu sistemul de operare ''android'', și sa aibă o aplicație gen opera-mini.
Încearcă de pe orice HTC mai nou!
 

DeletedUser2948

Guest
tre sa ai telefon gen Iphone , doar pe astea merge westu'

De pe orice smartphone iti merge: fie el cu iOs, android, Symbian sau Flash UI("sistemul de operare" al producatorului) merge the-west. Dar voi vorbiti sa va aflati in treaba. :|
 

DeletedUser2948

Guest
pai si tu ce faci? :)

Eu nu vorbesc sa ma aflu in treaba. Raspunsurile mele sunt corecte. Iti pot explica pt. fiecare sistem de operare ce trebuie sa faci ca sa iti mearga the-west.;)

Asta pt. ca le-am testat pe toate si stiu la fiecare ce chichita are:cool:
 

DeletedUser

Guest
Intr-adevar merge sa te conectezi cum a spus si kod ...am incercat si eu acum dupa telefonul fratelui meu si merge super <3W
 

DeletedUser

Guest
pai si eu am touch screen, android si opera mini si viteza mare dar nu ma puteam loga pentru ca butoanele imi erau facute cu negru la the west si nu gaseam unde sa ma loghez
 

DeletedUser5629

Guest
Kod daca ghicesc ce telefon ai te lasi de the-west? :))
LG Optimus One, cu sistem de operare Android 2.2 aka Froyo
 

DeletedUser2948

Guest
Kod daca ghicesc ce telefon ai te lasi de the-west? :))
LG Optimus One, cu sistem de operare Android 2.2 aka Froyo

Am scris in topicul cu sistemele de operare ce telefoane am... Si nu, n-am LG Optimus One. Cu Android am Galaxy S si cu w7 am LG Optimus 7 :))
 

DeletedUser8160

Guest
Daca am 3G,cat imi consuma sa intru pe the-west de pe telefon si sa dau cateva comenzi ?
 

DeletedUser2041

Guest
Daca am 3G,cat imi consuma sa intru pe the-west de pe telefon si sa dau cateva comenzi ?

Normal ca iti consuma, orice accesare a internetului genereaza trafic, chiar si widget-ul de meteo.
Cat iti consuma nu avem cum sa iti spunem.
 

DeletedUser15496

Guest
Normal ca iti consuma, orice accesare a internetului genereaza trafic, chiar si widget-ul de meteo.
Cat iti consuma nu avem cum sa iti spunem.

de pe 11 pana acum 40 de mb consumati cu the west si triburi...asa ca o nimica toata.
 

DeletedUser

Guest
Voua chiar va merge the-west pe telefon pe 3G? Adica eu am 9 GB Internet pe Samsung Galaxy S Advance(procesor dual core 1 ghz si 768 MB RAM) si de-abia is in stare sa dau cv comenzi,ecranul apare total aiurea fata de inventar si butoanele care is pe dreapta si nici nu pot intra in unele locuri cum ar fi orasul,inventarul si alte cele.Imi poate explica cineva de ce?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus