Cum pot accesa The-West de pe telefonul mobil?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Mie pe SE S500i cu black firefox imi merge destul de bine...si daca ai rabdare poti da si comenzi!
 

DeletedUser13223

Guest
din propria experienta am incercat pe nokia n95 cu browserul lui si opera, ultimul aparut, am reusit sa ma loghez cu opera, si cand incarca harta- eroare memoria cache full, nu se poate mari memoria aia din setari, pacat, e foarte mult de incarcat pe harta, probabil cu samsung omnia cu WM pe el o fi mergand, banuiesc...
p.s. parca pe tr@vian intram de pe n95 aproape sigur dar m-am lasat
 

DeletedUser

Guest
Eu am IPHONE cu abonament la internet pot accesa toate siteurile :P
 

DeletedUser9018

Guest
Pentru Nokia E63 cu sitem de operare Symbian stie cineva ce ar trebui facut sa mearga the-west?
Cu BOLT (http://boltbrowser.com/dnld.html) nu merg toate comenzile (nu te poti echipa, dai destul de greu comenzi)
Stiti ce ar merge pe Symbian?
 

DeletedUser

Guest
cine ma ajuta si pe mine! am un palm os ( sau cum so scrie) cu Windows Mobile 6 si nu merge cu Opera!
 

DeletedUser

Guest
cine ma ajuta si pe mine! am un palm os ( sau cum so scrie) cu Windows Mobile 6 si nu merge cu Opera!

Cum ai vrea sa te ajutam, cand tu nici macar nu ai citit ce s-a scris in acest topic ? Mai ai si alte optiuni in afara de Opera. Incearca Bolt sau uZard
 

DeletedUser

Guest
cine ma ajuta si pe mine! am un palm os ( sau cum so scrie) cu Windows Mobile 6 si nu merge cu Opera!

In primul rand tu nu sti nici ce telefon ai !?!? palm os este sistem de operare(produs de compania palm) .
Daca afli ce telefon ai... poate te ajutam

bolt nu am incercat inca si uzard nu stiu de ce nu merge!

Pune mana si incearca bolt ca trebuie sa iti mearga , desi ar functi limitate.

Uzard merge doar pe 3 SO-uri (Android , Windows Mobile si Blackberry OS) deci nu o sa mearga in mod normal pe Palm.
 

DeletedUser14612

Guest
Am si eu o intrebare . Spuneti-mi si mie un telefon ( mai ieftin ) care poate rula the - west ( nu conteaza cum doar sa ruleze) . Numele telefonului . Astept pareri .. <3W<3W<3W
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare . Spuneti-mi si mie un telefon ( mai ieftin ) care poate rula the - west ( nu conteaza cum doar sa ruleze) . Numele telefonului . Astept pareri .. <3W<3W<3W

LG kp501 sper ca nu fac publicitate...... da e super bun tel.
 

DeletedUser

Guest
mie mi-a mers sa intru pe the west si sa vad rapoartele dupa un Samsunt GT-2120 (nu vreau sa fac reclama) si chiar mi-a mers!!
 

DeletedUser

Guest
Cand discutam de telefoane si acces pe jocuri, deja facem uz de "3-rd party" device.....
Daca tot vreti sa va jucati de pe telefoane, verificati:
1: Memorie chache disponibila pe dispozitv ( vs chace ocupat pe PC)
2: Versiune de navigator WEB. (compatibilitate intre joc si navigator)
3: Versiune de Flash suportata. (daca stie dispozitivul ce este aia).
4: ar mai fi factori.....

Asa ca: Inno nu a dezvoltat jocurile pentru telefoane.
Daca tot aveti probleme de ce nu merge west, incercati sa intrebati la Blizzard de ce nu ruleaza Starcraft pe telefoane. (a nu se considera reclama)
 

DeletedUser

Guest
Eu am SE Xperia X8, cu android 1.6 si doar imi intra cu browser-ul lui, cu opera mini pot sa vad si rapoarte. am incercat si cu skyfire si cu dolphins (luate de pe android market) si tot nu merge sa il pun sa faca munci sau la somn. in browser-ul lui cand ii dau sa imi deschida orasul, sau sa faca o munca imi zice "servererror or no server response", iar pe opera degeaba ating o munca sau orasul ca nu imi intra in ea, iar partea stanga(cea cu caracter,indemanare etc.) a siteului nu mi-o vede.am incercat sa downloadez uzard dar nu am gasit pt android 1.6. bolt e .jar, iar androidul nu il citeste. ar mai exista vreo metoda? vre un browser de android cu care sa pot accesa muncile si orasul? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Mie imi merge pe nokia 6124, dar foarte greu. Mai bine folosesc pc-ul.
 

DeletedUser13223

Guest
NU ai cum sa stai cu telefonul pe the-west!

Am incercat de pe telefoane atat cu Symbian cat si cu telefoane pe WM.
Am incercat N80, N95, E60, E90 cu diverse browere si nu merge! La fel si cu cele pe S.O. WM!

Eu zic ca topicul merge inchis!

si eu, am n95, conectat la wireless, deci netu nu era problema , accesam the-west.ro, scriam user/parola, si cand dau login aparea harta neagra, si mai zicea ca nu are memorie browserul
traficul e imens, si nu poate stoca toate pozele in cache, deci nu recomand
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus