Jocurile copilariei

DeletedUser

Guest
hercules_portable3.jpg

Hercules poate?

ahhh da hercule il jucam si eu pe la 9 ani :(
 

DeletedUser6863

Guest
Mai era un joc cu un cocosat verde .. trebuia sa sari de pe diferite platforme si avea o multime de nivele . La inceput te bati cu sobolanul rege , apoi treci in lumea marilor , te bati cu Trex iar la final cu Diavolul . Era prea tare jocul . Nu mai stiu exact cum se chema..

BonkHeads ???

si ami era unu' in care impuscai prepelite [nu mai stiu cum se numea:))] si era pe anotimpuri

Prepelix.

"Jocurile copilariei"... pai depimde in primul rand de varsta fiecaruia... altii inca sunt copii. altii, eheheiii.....

Primul joc a fost TETRIS, jucat pe un "laptop" de ala de ziceai ca e un geamantan...:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Era un joc cu asterix si obelix.Tu aveai o harta si foloseai potiunea ca sa cuceresti teritorii de la romani si uneori mai aveai de facut si ceva jocuri sau ...
 

DeletedUser5153

Guest
hai ca-mi downloadez hercule so tekken
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Era un joc cu asterix si obelix.Tu aveai o harta si foloseai potiunea ca sa cuceresti teritorii de la romani si uneori mai aveai de facut si ceva jocuri sau ...

Da:) .. il aveam si eu .. si chiar pe cd .. il primisem la o revista it:) ..
 

DeletedUser

Guest
Pe cand nu aveam calculator ci aveam joc pe televizor mereu il puneam pe tata sa se joace cu mine :
1)un joc cu tancuri(numai stiu cum se cheama) in care trebuia sa aperi o pasare
2)un joc cu circ la primu level trebuia sa sari cu un leu prin cercuri in al doilea sari peste niste maimute etc.
3)un joc cu motociclete
4)era un tip ce sarea din copac in copac(NU ESTE TARZAN)
Ce vremuri!

1)primul joc era tancus si al doilea era circus imi amintesc de ele si acm am un cd cu 200 jocuri pintre care si ele
 

DeletedUser

Guest
primele mele jocuri au fost captain claw( ala cu motanu de avea 12 nivele parca) si un joc de strategie dark
 

DeletedUser

Guest
ahh ce vremuri,aveam pentinum 1 cred :D si aveam 2 ani,am jucat Wolfestein 3si Dangerous Dave da imi era frica sa le joc,:( si la Dangerous Dave ma enerva ca ma omora baba aia cu vrajile
 
Sus