Jocurile copilariei

DeletedUser

Guest
Mergeam la un prieten si ma jucam jocuri pe televizor
Primul meu joc pe pc a fost Neighbours From Hell apoi Captain Claw.
 

DeletedUser

Guest
hercules_portable3.jpg

Hercules poate?

imi da si mie cineva un site de download?
 

DeletedUser

Guest
Supaplex - cam nou ...
Heroes 1
Starcraft
Pacman - poate cel mai frumos ... mai tin minte ca ma chinuiam la nivel 23 si tot nu l-am putut trece .

Si mai era un joc cu motociclete caruia i-am uitat numele si as fi recunoscator daca ati putea sa imi spuneti cum se numeste (in caz ca stiti) . Mai imi aduc aminte ca era vorba despre curse de motociclete dar in care puteai sa-i lovesti pe adversari cu bastonul de politai , cu lantul , cu piciorul/pumnul , venea politia dupa tine (tot pe motocicleta) , dupa ce castigai cursele primea-i puncte sau bani cu care iti puteai cumpara alte motociclete mai performante .
 

DeletedUser8674

Guest
Supaplex - cam nou ...
Heroes 1
Starcraft
Pacman - poate cel mai frumos ... mai tin minte ca ma chinuiam la nivel 23 si tot nu l-am putut trece .

Si mai era un joc cu motociclete caruia i-am uitat numele si as fi recunoscator daca ati putea sa imi spuneti cum se numeste (in caz ca stiti) . Mai imi aduc aminte ca era vorba despre curse de motociclete dar in care puteai sa-i lovesti pe adversari cu bastonul de politai , cu lantul , cu piciorul/pumnul , venea politia dupa tine (tot pe motocicleta) , dupa ce castigai cursele primea-i puncte sau bani cu care iti puteai cumpara alte motociclete mai performante .


Pai jocul cu motociclete:

Harley Davidson: Wheels of Freedom

sau

12216.jpg
 

DeletedUser

Guest
Toate jocurile NFS care au fost create înainte de 2005.
Unreal Tournament 1999/2000 (nu mai ştiu data creării), Warcraft III Reign of Chaos şi Frozen Throne, Black and white I, şi multe altele :))
 

DeletedUser

Guest
Cod, medal of honor titan quest turok multe jocuri foarte frumoase
 
Sus