Metode de slabit

DeletedUser2948

Guest
Metode de slabit si eu va spun mese cum sa va ingrasati.:)) Se pare ca mai multi aveti nevoie de ingrasare decat de slabire. Daca mai mergeti si la sala o sa va fie mai foame si o sa mancati si mai mult.:))

@American: nu prea imi vine sa cred ca la 1.80m si 64kg ai sunculite...
 

DeletedUser

Guest
Metode de slabit si eu va spun mese cum sa va ingrasati.:)) Se pare ca mai multi aveti nevoie de ingrasare decat de slabire. Daca mai mergeti si la sala o sa va fie mai foame si o sa mancati si mai mult.:))

am unu in clasa la 1,77 sau chiar 1,80 are 40 si ceva de kg :))) la ala ar trebui sa ii dai retetele tale
 

DeletedUser2948

Guest
am unu in clasa la 1,77 sau chiar 1,80 are 40 si ceva de kg :))) la ala ar trebui sa ii dai retetele tale

=)) Ce retete sa ii dau la ala?=)) Cred ca ala daca merge la strand/mare si face efort i se vede inima cum bate. Vai mama lui. Cam greu sa se ingrase "natural". Cu niste "misopan"(cititi invers - daca stiti ce ii ala) se ingrasa, dar in exces o sa aiba "silicon" nu muschi.:))
 

DeletedUser2948

Guest
Dimineata: LAPTE + paine cu ceva(3-4 felii)
Interval 10-12: sandwich-uri(2-3)
Pranz(ora 14-15): cioba/supa + felul 2 care sa contina CARNE ROSIE(porc in special)
Interval 16-18: 1-2 sandwich(-uri)
Cina: LAPTE + ce vreti voi

Daca vreti sa va ingrasati mai repede luati proteine si va faceti ca un porcusor.:))
 

DeletedUser5250

Guest
Eu cred că ține de corp. Adică eu fac mișcare în fiecare zi în jur de 2 ore și nu mănânc cine știe ce și sunt la surplus de greutate.
 

DeletedUser2948

Guest
Eu cred că ține de corp. Adică eu fac mișcare în fiecare zi în jur de 2 ore și nu mănânc cine știe ce și sunt la surplus de greutate.

Tine de metabolism. Fiecare cu metabolismul sau. Poti sa mananci 2 kg de carne de porc si sa nu se depuna nici 200g. Sau poti sa mananci 100g de carne de porc si 50g sa se depuna.
 

DeletedUser

Guest
eu am 66kg si 160cm sunt destul de bine dar in vara am avut 72kg si am slabit sa stiti ca grasimea dispare dar ramane pielea care se trage greu

ps: serios aici ma asteptam sa posteze mai mult fete care fac urat si la 100g in plus
 
Sus