Metode de slabit

DeletedUser6728

Guest
1.68 ... si cam 74 kg
am o burtica si o sa scap de ea anu' asta
 

DeletedUser6728

Guest
Dimineata: LAPTE + paine cu ceva(3-4 felii)
Interval 10-12: sandwich-uri(2-3)
Pranz(ora 14-15): cioba/supa + felul 2 care sa contina CARNE ROSIE(porc in special)
Interval 16-18: 1-2 sandwich(-uri)
Cina: LAPTE + ce vreti voi

Daca vreti sa va ingrasati mai repede luati proteine si va faceti ca un porcusor.:))

am o problema cu vena (imi curge des sange din nas) si am luat niste medicamente ... iar proasta de farmacista mi-a dat ceva care continea supliment alimentar
am pus 10 kg pe mine
 

DeletedUser2948

Guest
am o problema cu vena (imi curge des sange din nas) si am luat niste medicamente ... iar proasta de farmacista mi-a dat ceva care continea supliment alimentar
am pus 10 kg pe mine

Alea nu au capacitatea asa de mare de "crestere". Alea iti provocau senzatia de foame, iar tu tot mancai, corect?

Cand se iau proteine daca nu vrei sa areti ca un porc mergi la sala si transformi "apa in muschi". Nu ii recomandat sa luati proteine, pt. ca va "stricati". Se produc tot felul de "stricaciuni" la inima.

O alta metoda de ingrasare, dar este mai costisitoare(cred) este sa beti lapt de nuca de cocos.:)) - Habar nu am cat costa, dar el este "alimentul" cu cea mai mare cantitate de proteine NATURALE.
 

DeletedUser6728

Guest
Alea nu au capacitatea asa de mare de "crestere". Alea iti provocau senzatia de foame, iar tu tot mancai, corect?

Cand se iau proteine daca nu vrei sa areti ca un porc mergi la sala si transformi "apa in muschi". Nu ii recomandat sa luati proteine, pt. ca va "stricati". Se produc tot felul de "stricaciuni" la inima.

O alta metoda de ingrasare, dar este mai costisitoare(cred) este sa beti lapt de nuca de cocos.:)) - Habar nu am cat costa, dar el este "alimentul" cu cea mai mare cantitate de proteine NATURALE.

pai ..... DA
 

DeletedUser

Guest
Ce metode de slabit prin exercitii stiti, care sa dea roade...
Fara chestii cu regim la mancare...etc...flotari, abdomene, genoflexiuni, alergare...in ce proportie , de cate ori pe zi...
greutate.jpg
eu ma incadrez la limita 1.70 cu 70 kg


m-a pus pe ganduri chestia ca in cls 5a am sarit de pe loc 2.05m iar azi am sarit 1.80m:((
ba Robi ba ,de cand te pasioneaza slabitu? nu te iubeste Alexandra asa?:)) hai ca glumesc ,pe bine ma durut in "spate" cat am sarit, nici nam intrebato pe vijulanca



eu cred ca inotul ajuta cel mai mult la crestere...eu inotam la tara cand era apa mai mare in raul de acolo si eram primul din clasa la inaltime...si acum nu prea am mai inotat deoarece s-a micit raul si am ramas cam al treilea din clasa:((...toti cei care sunt in fata mea merg mereu vara la strand:|


daca la inot se slabeste , unde gresesc balenele ?ha? ba , io aproape sau chiar te-am luat la inaltime si nu inot decat vara la mare si nu merg la strand
 

DeletedUser20997

Guest
Ridicatul de la calculator, alergatul, sportul în general, sexul (da, sexul slăbeşte), şi multe altele, cum ar fi, chiar şi acel vorbit mult.
 

DeletedUser

Guest
io la 12 ani aveam 1.73 si 65 kg. Aveam burta si celulita si colacei. Am gasit calea spre slabire :) poti manca orice, si grasime neta(slanina) si tot poti slabi. Faza e sa mananci putin si sa alergi mult.Pe vremea cand vroiam sa slabesc, cele doua mese pe care ma incapatanam sa le iau erau ,,gustarile'' mele dintre mese.Avand in vedere ca sunt gurmand si mancam de pofta, uneori chiar si de plictiseala nu de foame
 

DeletedUser

Guest
Eu am 1.32 inaltime si de ceva vreme ma mentin la 112Kg... totul datorita unei vieti sportive.:up:.
 

DeletedUser

Guest
eu am 14 ani
1.62 63 kg

Recent m-am apucat de handball
Lumea imi spune ca sunt gras dar ei nu inteleg ca am TRICOU CU BURTA
 
Sus