Versiunea 2.06-Discutii

DeletedUser

Guest
In aceasta tombola sunt cele mai nereusite seturi, de asta s-au gandit sa ne lase sa jucam si cu oup-uri.

Eaton, o combinatie nereusita intre doc si chinga. Da si tactica si aspect, set de haine care nu bate nici doc-ul, tintire si ferire putina.

Cel de fort, mai slab decat Jeremith, da ascundere si ferire, dar conducere 0.

Pescarul, e bun la cei de level mic, sa zicem 50-80, dar ei nu au bani de el, deci tot egal cu 0.
 

DeletedUser20819

Guest
In aceasta tombola sunt cele mai nereusite seturi, de asta s-au gandit sa ne lase sa jucam si cu oup-uri.

Eaton, o combinatie nereusita intre doc si chinga. Da si tactica si aspect, set de haine care nu bate nici doc-ul, tintire si ferire putina.

Cel de fort, mai slab decat Jeremith, da ascundere si ferire, dar conducere 0.

Pescarul, e bun la cei de level mic, sa zicem 50-80, dar ei nu au bani de el, deci tot egal cu 0.

Seturile si eu zic ca-s inutile, motivul pt care s-au bagat nu-l mai zic, il stiu multi deja...dar armele poate sunt bune de ceva...dar ca si seturile trecute, la fel de scumpe...
 

DeletedUser12588

Guest
In aceasta tombola sunt cele mai nereusite seturi, de asta s-au gandit sa ne lase sa jucam si cu oup-uri.

Eaton, o combinatie nereusita intre doc si chinga. Da si tactica si aspect, set de haine care nu bate nici doc-ul, tintire si ferire putina.

Cel de fort, mai slab decat Jeremith, da ascundere si ferire, dar conducere 0.

Pescarul, e bun la cei de level mic, sa zicem 50-80, dar ei nu au bani de el, deci tot egal cu 0.

adevarat...mai mult sutn doar de forma,ca sa se poata faca ceasta tombola, mai mult sunt pentru colectie
 

DeletedUser

Guest
Probabil ca sunt putin mai slabe pt. ca la tombola asta se poate da si cu OUP,daca imi amintesc bine la independenta o fost strict cu pepite la celelalte categorii.
Mie seturile personal imi plac in afara de cel a lui Eaton care consider ca nu e prea bunicel,cel de fort nu e de neglijat,chiar daca nu da conducere dar se poate corecta din indemanari dar king fisher la indemanari ii VARZA(bonusul la 2 arme e totusi superb,se completeaza perfect cu elfego),mult mai bun e elfego baca pt. simplul fapt ca da 25% salariu,adica exp poti face indiferent de indemanari...dar setul arata SUPERB si asta e singurul motiv pt. care l-am cumparat <3W
Sper ca la Craciun vor ramane aceleasi 3 seturi(Allan,Natty si Chinga) ca sa pot face rost de ce nu am!!!
 

DeletedUser20819

Guest
Am o intrebare...e normal sa nu primesc nimic pe mai multe lumi odata?...dau si eu 150 oup, ca le-am strans foarte greu...si imi da coruptie, si nici nu mai aveam de unde sa-i dau 8 oup/pepite...daca dau 800 pepite? si nu primesc nimic? sunt bani dati degeaba...o prostie de tombola...
 

DeletedUser2041

Guest
Am o intrebare...e normal sa nu primesc nimic pe mai multe lumi odata?...dau si eu 150 oup, ca le-am strans foarte greu...si imi da coruptie, si nici nu mai aveam de unde sa-i dau 8 oup/pepite...daca dau 800 pepite? si nu primesc nimic? sunt bani dati degeaba...o prostie de tombola...

Daca nu dai coruptie la rundele platite poti juca din nou gratuit dupa ce expira timpul de asteptare.
 

DeletedUser

Guest
Nu sunt chiar inutile. De exemplu , armele lui Frank Eaton sunt cele mai bune pentru duel. Daca dadeau dexteritate in loc de carsima erau minunate. Eu oricum le-am cumparat :))
 

DeletedUser20819

Guest
E a treia oara cand imi da coruptie pe aceeasi lume si acelasi nume...
 

DeletedUser16663

Guest
E a treia oara cand imi da coruptie pe aceeasi lume si acelasi nume...

Esti mic copil... Pe mine m-a exasperat!!! Mi-a dat de 8 ori coruptie pe Arizona si de 5 ori pe Delaware!!! Bataie de joc!!!
In plus, nu mi-a picat decat un amarat de cufar de otel de la rar in care - surpriza - am gasit un topor ascutit; in rest numai balarii: rucsaci, curcani, produse, in nota ultimelor tombole! MARE RAHAT TURCESC TOMBOLA ASTA! :mad::mad::mad:
 

DeletedUser8674

Guest
Deci inca sunt inghetat de miracol


ASTA MI-A PICAT LA FREEE


nsbt.png
 

DeletedUser24252

Guest
Ceva noutati in legatura cu noua cheie?
Sau cu noua harta si bucatile alea dintr-o noua arma?
 

DeletedUser

Guest
CUM E NORMAL CA INTR-UN CUFAR DE LUX, IN CARE sCRIE VALOREA PESTE 5000$ SA-MI CADA BANDANA ROSIE CU VALOAREA 2$, ASTEPT UN RASPUNS RAPID.
 

DeletedUser

Guest
CUM E NORMAL CA INTR-UN CUFAR DE LUX, IN CARE sCRIE VALOREA PESTE 5000$ SA-MI CADA BANDANA ROSIE CU VALOAREA 2$, ASTEPT UN RASPUNS RAPID.

poate nu ai fost atent si era cufar ieftin, cu valoarea sub 5000.

Nu mi s-a intamplat niciodata.
 
Sus