DeletedUser

Guest
pt cei experimentati:
cum ati facut misiunea de la capitan??cea cu spionul in care trebuie sa-i dai dovezi??scz pt dublu post da a trebuit sa atrag lume:D

trebuie sa omori arcase juramant alb, si toate capitanele alea, acuma depinde de noroc, eu am gasit din prima :)
le gasesti in map 1 sus pe langa munti arcase,sau in map 2 la inceput ;)
 

DeletedUser

Guest
trebuie sa omori arcase juramant alb, si toate capitanele alea, acuma depinde de noroc, eu am gasit din prima :)
le gasesti in map 1 sus pe langa munti arcase,sau in map 2 la inceput ;)


incerc de ieri in toate locurile:mad:pana si la orci:D
 

DeletedUser

Guest
Dute map2,gasesti acolo la 2 pasi de portal foarte multe,mi`a luat vreo 3 minute.

PS:mi`am schimbat look`ul ;))...
0302183630.jpg

 

DeletedUser

Guest
si eu ma cal trb sa iti iei harta de caii daca vrei sa calaresti 10 min :| am dat pe ea 20k
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare cum ataci daca esti pe cal ?
sau nu se poate ataca doar merg aiurea pe cal ?
 

DeletedUser

Guest
si eu ma cal trb sa iti iei harta de caii daca vrei sa calaresti 10 min :| am dat pe ea 20k

eu ti'o dadeam cu 7 k si am 4 daca mai vrei ;)

am si eu o intrebare cum ataci daca esti pe cal ?
sau nu se poate ataca doar merg aiurea pe cal ?

dupa ce faci lv 25 iti iei cal, daca vrei sa te bati te dai jos de pe el si te bati, cu harta nu dureaza decat 10 min si nici nu poti sa te dai jos...
si nu mergi aiurea, e foarte folositor, decat sa mergi pe jos.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
dupa ce faci lv 25 iti iei cal, daca vrei sa te bati te dai jos de pe el si te bati, cu harta nu dureaza decat 10 min si nici nu poti sa te dai jos...
si nu mergi aiurea, e foarte folositor, decat sa mergi pe jos.

trebuie sa-ti dezvolti calul daca vrei sa te poti bate de pe ea. Cred ca la nivelul 10 calul ajunge cal de lupta. Pentru fiecare nivel trebuie sa ai o moneda pe care gasesti in barlogul maimutelor. Daca nu gasesti iti cumperi de la cei care au gasit.
 

DeletedUser

Guest
my bad :D
The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.
 

DeletedUser

Guest
te duci la magazinul general,apoi cumperi "manunchi",folosesti manunchiul,si iti apare ce nume vrei la magazin.iar apoi pui la vanzare ce lucruri vrei:Dapoi apesi le deschide magazinul
app:ce nick ai cavit?

cavitverde1 ninja-ul de lv 16

la fierar..iti poti distruge armele..?

da poti. daca vrei sa imbunatatesti o arma o poate distruge si pierzi si banii pe care i-ai dat. eu am avut sabie bambus + 4, am vrut s-o fac +5 si el mi-a distrus-o si mi-a luat si 10000 yang
 

DeletedUser

Guest
cavitverde1 ninja-ul de lv 16



da poti. daca vrei sa imbunatatesti o arma o poate distruge si pierzi si banii pe care i-ai dat. eu am avut sabie bambus + 4, am vrut s-o fac +5 si el mi-a distrus-o si mi-a luat si 10000 yang

ti-o distruge detot :O:O..sau ti-o lasa lvl pe care il aveai adica +4
 
Sus