DeletedUser

Guest
Ba da are,dar este mai bine sa folosesti arma de 2 maini,de preferat o sulita paianjen,o guisame,coasa de razboi.

Eu azi mi`am luat un FMS...;X.
400k yang.Si mi`am bagat si 2 pietre in arma.
 

DeletedUser

Guest
Pff,poi mergi la orci si de acolo poti merge in toate,numa` ca apari ca inamic.
Si lesini imediat ce ai pasit :)).

Am ramas fara FMS,ma dispera fierarul,e al 3-lea fms spart de cand joc,mi`am spart peste 1,3 mil yang in FMS si el mi le sparge :|.
 

DeletedUser

Guest
ca ai netul prost..


Drog...nu dispera......Cosmin prietenul meu de lvl 51...a pierdut 17 FMS...si tot joaca si are bani si are acum unul +7
 

DeletedUser

Guest
Da ma dar la lvl 51,te duci si te bati cu cine vrea muschiul tau,cu cei mai tari monstrii,si daca insisti gasesti unul/2 zile.
Dar eu?
Ma las de joc,ma dispera fierarul.
Cred l`ar durea inima si pe unul de lvl 45-50 sa sparga 600k yang adunati in saptamani,dar pe mine.
 

DeletedUser

Guest
: ((((((((((((
: ((((((((:smile:mad::mad:

2 sabii late de +6 am spart :mad:

si plus piele talpa de urs luata cu 25 k

in total vreo 150 k : (

mai am o sabie de argint +4 : ( si abea pot sa ii mai bat prin map 2 ca inainte :mad:

creca ma las de joc : ))))) si am lv 27 .. : (
 

DeletedUser

Guest
Da...uitasem exista trei tari ROsie ...Albastra si Galbena...

Cea Rosie contine jucatorii adevarati....cei mai buni din top100..si sunt in guild-ul prietenului meu....iar Coyot..Reynolds(primii jucatori din joc) din lumea galbena care ii depasesc pe astia din lm rosie sunt hackeri!!
iar lumea albastra nu are cn stie ce...e cam praf..


Vin-o in lumea rosie!..ca sfat..

Aberatii,CoYoT si ReynoIDs nu sunt hackeri.

Eu joc pe regatul galben de 1 saptamana si am nivel 31 si adineauri am gasit in rib,se gasesc obiecte destul de ieftine in regatul asta.Am jucat un timp in regatul rosu dar nu avea cina sa ma ajute.

In regatul galben am multi prieteni care nu neaparat ma ajuta,imi explica ce si cum sa fac.Pe razboinicul de pe regatul rosu bagasem puncte in DEX ca un dement.In schimb pe regatul galben am bagat numai 1 vit 2 str/lvl si merge super bine.Nu ma gandeam niciodata sa fac asta daca nu imi zicea cineva.

P.S:Regatul galben mi se pare o alegere mai buna,acum dupa cum vreti voi nu oblig pe nimeni sa vina in regatul galben.
 

DeletedUser

Guest
de coyot nu sunt sigur insa de reynolds......o sa vezi tu....
 

DeletedUser2320

Guest
Dau gratis cont de metin.Are razboinic lvl 18 si restu is lvl 1.Daca il vreti contactatima pe privat.
 

DeletedUser2097

Guest
am si eu o intrebare:
cum pot folosi licorile?:confused:ca am cateva sute in total.si daca vreau sa folosesc doar cate una,cum fac sa le "despart: a ca sunt stivuite.ms anticipat
 

DeletedUser

Guest
sa fie despartite nu merg
care are imprumut 20 k pt alt caracter al meu?
ii dau inapoi de pe alt caracter 30 k

server 2 regatul albastru
 

DeletedUser

Guest
: ((((((((((((
: ((((((((:smile:mad:

2 sabii late de +6 am spart :mad:

si plus piele talpa de urs luata cu 25 k

in total vreo 150 k : (

mai am o sabie de argint +4 : ( si abea pot sa ii mai bat prin map 2 ca inainte :mad:

creca ma las de joc : ))))) si am lv 27 .. : (
dami mie contul:))
 

DeletedUser

Guest
m-am apucat si eu de joc. sunt in regatul rosu user DiM sunt o razboinica de lvl 8.
momentan ma bat cu lupi mistreti si ursi si fac misiuni.
ce mi se pare ciudat este ca se fac nivelele destu de usor (dar probabil e doar senzatia de inceput).

inca o chestie, cum naiba provoc alti oameni la lupta? si ce castig din lupta?

ah, si cum fac magazin? ca am inventarul aproape plin :(
 
Sus