misiunile de craciun

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8160

Guest
aia nu face parte din misiunile de craciun daca ati fi citi si voi ce adauga la acest updete ati fi observat ca s-au mai introdus pe langa misiunile speciale de craciun si alte misiuni

Deci stai ca nu am inteles...s-a update la alta versiune de is alte misiuni care nu au legatura cu Craciunul sau apar si aceste misiuni care sunt || cu Craciunul de Craciun ? :confused:
 

DeletedUser6410

Guest
Deci stai ca nu am inteles...s-a update la alta versiune de is alte misiuni care nu au legatura cu Craciunul sau apar si aceste misiuni care sunt || cu Craciunul de Craciun ? :confused:

exprimate mai clar ca nu am inteles mai nimic din ce ai spus tu
 

DeletedUser8160

Guest
Gata m-am lamurit,ms,apropo acel necunoscut de la misiunea sapator de morminte 2 ore e 75 xp
 

DeletedUser

Guest
Ideea este ca nu stiu unde gasesc mina de carbuni si celelalte pentru ca jos la ,,Alege un job" nu gasesc si cum a spus cineva ceva de vigoare.Oamenilor sunt incepator nu pricep nimic sunt pe lumea 6.Cine ma poate ajuta cu ceva sau daca vrea sa ia id-ul meu de mess gangstaboyflavius ii spun parola si le face el dar va rog mult ajutati-ma
 

DeletedUser6410

Guest
Ideea este ca nu stiu unde gasesc mina de carbuni si celelalte pentru ca jos la ,,Alege un job" nu gasesc si cum a spus cineva ceva de vigoare.Oamenilor sunt incepator nu pricep nimic sunt pe lumea 6.Cine ma poate ajuta cu ceva sau daca vrea sa ia id-ul meu de mess gangstaboyflavius ii spun parola si le face el dar va rog mult ajutati-ma

pentru ati aparea mian de carbuni pe harta trebuie sa ai puncte pe urmatoarele indemanari
Vigoare
Vigoare
Reflex
Indemanare motrica
Comert
 

DeletedUser7274

Guest
deci as fi recunoscator si eu daca ne poate lamuri cineva care din misiunile noi aparute sunt de sarbatori ca sa stim sa ne grabim cu ele pana de craciun si care sunt permanente...raspundeti doar daca stiti sigur de pe beta sau din alta sursa sigura <3W
 

DeletedUser

Guest
cred ca doar cele de barman sunt de Craciun,numele lor:
"Craciun"
"In ce zi cad sarbatorile"
nu sunt sigur de cele de la dansatoare din categoria "Ingerul Iubirii",dar cele de la serif si indian sigur nu sunt misiuni de Sarbatori.
 

DeletedUser

Guest
daca toate aceste misiuni le-au venit tuturor jucatorilor,de toate clasele;asta nu inseamna ca sunt misiuni de sarbatori/:)
 

DeletedUser

Guest
jobenul de la ce set de misiuni il iau ca pot face postalionul si in aparare si in atac daca e nevoie

nu imi raspunde nimeni de la ce set de misiuni pica jobenul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
hmm

oricum.nu sunt foarte interesante ..nu primesti mari lucruri la sfarsit...<3W
 

DeletedUser

Guest
nu conteaza

nu conteaza neaparat experienta...dar primesti maxim 50$ si 60 xp:))))
pai ce faci q ele...eu daca dau 2 ore la sarlatan imi gaseste bani si xp de 3-4 ori mai mult...asa ca nu are rost..
 

DeletedUser

Guest
jobenul de la ce set de misiuni il iau ca pot face postalionul si in aparare si in atac daca e nevoie

nu imi raspunde nimeni de la ce set de misiuni pica jobenul?

pri faci misiunea
Crăciun (Unde mi-am pus oare lumânările?)
Ţintă: Sapă morminte timp de două ore

si apoi iti vine o misiune la john fitzburn
Crăciun (Căutăm: Un bărbat îmbrăcat într-o haină roşie)
Ţintă: Pleacă în cercetare timp de şase ore.

si apoi iti mai vine o misiune de la el in care nu iti cere nimica dar iti da jobenul

am vandut tot ce nu-mi trebuia din inventar + toti banii pe care ii aveam si miam cumparat haine si am schimbat 30de puncte de pe vigoare pa calarie ca sa pot face explorare
mia luat vreo 10.000$ dar macar iau jobenul:)):))=))
 

DeletedUser

Guest
pri faci misiunea
Crăciun (Unde mi-am pus oare lumânările?)
Ţintă: Sapă morminte timp de două ore

si apoi iti vine o misiune la john fitzburn
Crăciun (Căutăm: Un bărbat îmbrăcat într-o haină roşie)
Ţintă: Pleacă în cercetare timp de şase ore.

si apoi iti mai vine o misiune de la el in care nu iti cere nimica dar iti da jobenul

am vandut tot ce nu-mi trebuia din inventar + toti banii pe care ii aveam si miam cumparat haine si am schimbat 30de puncte de pe vigoare pa calarie ca sa pot face explorare
mia luat vreo 10.000$ dar macar iau jobenul:)):))=))

mai este una unde tre sai dai 3 faina si sa faci recoltare de cereale 2 ore
 

DeletedUser

Guest
eu am facut misiunea:

Crăciun (Unde mi-am pus oare lumânările?)
Ţintă: Sapă morminte timp de două ore

si nu mia aparut misiunea la John :(

poate din cauza ca sunt nivel mic? am nivelul 34
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus