Perle de la jucatori.

  • Autor subiect liliana29s
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
(user) : de ce???
nam injurat io pe nimeni minte astia mha sa moara familia mea
 

DeletedUser

Guest
(user):
buna ziua.As vrea sa fac si eu parte din echipa moderatorilor.Stiu ca sansele ca eu sa fiu admin sunt cam mici dar as vrea sa accept un nou dar de la viata.Cunosc admini Smokey,albertus,DiM,Dave,Kushiel,liliana29s si as vrea sa fac parte dintre ei.Nu vreau sa jicnesc,sa ma laud ci sa dau dovada de ajutorare si respect.Cunosc regurile de pe acest joc din tineretea mea. Nu ma supar daca nu voi fi ales,ci voi stii ca nu asta este rolul meu.Daca voi fi ales, jur sa pastrez acest dar de la moderatori intelepti,smeriti si de incredere.

Cu mare respect,
 

DeletedUser

Guest
(user): sper ca nu imi voi lua ban pt cererea de vreau sa ti-o fac, dar totusi incerc. vreau si eu sa-mi faci in asa fel sa gasesc sau sa imi introduci in inventar cele 2 bilete. nr 1 si nr 3, pt a-mi cupla sabia pe care o pot folosii la lvl 50. pt asta sunt disus sa platesc 150RON. daca imi vei adauga direct acea sabie asi fi mult mai multumit. in privinta intrebatorilor, am sa le spun ca am gasit biletele (cele 3 parti) + harlet si am facut acel quest la care mi-a dato. eu unul voi face primul acea miscare si iti voi depune primul suma unde o ceri tu (prin ce sistem vrei sa ti-o trimit), apoi tu vei face ceea ce am cerut. daca imi tragi teapa, asta este, dar am incercat. ai putea sa-mi dai macar un nr de telefon sa vb mai simplu. am 23 de ani si sunt o persoana destul pe fixul ei. imi poti oferii numarul ca nu te voi deranja (stresa).
 

DeletedUser

Guest
(user) :
scuzam apt indrazeneala....tot se aude pe aici ca tu esti ceva din ekipa ,,west team''....ii adevarat? ce esti?

(admin) :
Nici o problema , sunt admin.

(user) :
ui....doamne....tocmai am spus ca am 2 conturi....

(pomenise intr-un mesaj precedent de conturile lui)
 

DeletedUser

Guest
(user) :
esti naspa plctisitoare si multe alte chesti adaca te crezi administrator fama de leva 100 pentru 3 zile.
 

DeletedUser

Guest
(user): As vrea sa cumpar shi eu un admin pe L3
Imi putety spune cat costa
Nivelul de pe L1 este de 33
Deci se poate cumpara?
 

DeletedUser

Guest
cum ma poti face si pe mn admin

(user) : daca e ca fac nimic ca sa bata la ochii lumii intelegi deci daca te hotarasti pls sa imi dai si mie macar de ala care sa imi pot modifica atributele adik sa cresc sau sa scad asa de testare.
 

DeletedUser

Guest
user :

am aflat parola cuiva!!!!!!
Persoana respectiva o spus parola la mai multi si am aflato si eu, am intrat pe contul lui la inventar si i-am vandut tot si pe urma l-am duelat iam laut banii si l-am lesiant ma poate afecta cu cv chestia asta?
 

DeletedUser

Guest
titlu : scuze amigo

(user) :
de ce miati blocat contu?


titlu : de ce???????????????

(user) :

de ce mati inciss va rog frumos spunetimi motivul inchiderii nu am facut nimic imi mai dati drumul??????????? sperrr....
.....................

maaaaaaaaaa
da ce on.... fiti nici nu mai am vazut asa ceva
toata ziua sunteti on..
voi sunteti admini?????
admin inseamna sa fi macar o ora pe zi on
da voiii..de 2 zile nu mai intrati
da oricum va spun:
the west merge ca un peste pe uscat
pe langa alte jocuri : ))))
sper sa mai intrati si voi
eu nu vas numi admini {nici vorba de asa ceva} : )))
................................

omul vb frumos cu voi da asa nu merge
nuuuuu nuuu merge deloc

................................

maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa da mai intrati si voi

ca mor pe scaun de nervi
sperca ma intelegiii
asa ai fi si tuu ]
daca ai fi in locul meu



titlu : baaaaaaaaaa

(user) :

ceeeeeeeeeee?mmaaaaaaaa ce am facut io zi acuma ca cred ca nu am vazut bine am incalcat regulamentul maaaaaaaaa zi maaaa voi fiti admini sau ce fiti sunteti doar niste inactivi asta fiti dami drumul la contt ca nu nu am facut nimic sper sa intelegi bine daaaaaaaa


si mai intrati si voi inactivilor si datimi drumul odatt

.......................................

da oricum se vede ca fiti inctivi saau ce fiti???
maaaaaaaaaaaaaaaa
eu nu vas numi admini sunteti niste somnorosi si inactivi : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
serios de nu : )))))
inactivilor : ))
si oricum nu plang da the west merge ca un melc super obosit care o mers 37467354635465483265476325735483752365476 de km asa merge the west : )))))))

.........................................

asa ceva nu mai am vazut maahh.....sper ca in circa 24h sami dati drumul ca de nu ma enervez pe langa ca nu fiti on lasati oameni inchisi datile domnule drumul ca sa se joace si ei ca de aia sio facut cont da voi ai tineti inchisi pana la cer si napoi va rog eu frumos ultimul advertisment si vam spus 24h aveti timp am glumit pana acuma credeam ca rezolavam problema da cu voi crezi ca merge nici vorba sa mearga eu nu am incalcat nici un regulament orasul mi lati luat tot miai luat pe acest joc nu mai am nimic si citeste ca e inportant circa 24h atat nu mai mult maine cand scriu (user) sper sa intre ca denuuu........................
si mai intrati si voi ca va mai scriu oameni si voi sunteti in pat durmiti cred pe the west nu mai intrati nnuuuu ca doar voua nu va pasa de noi numa sa ne banati conturile si sa ne inchideti si 2 luni nu mai intrati nu va intereseaza ca noi neam chinuit sa ne facem conturi si sa ajuncem si noi la un rang mare deci 24h aveti sami dati drumul ca nui usor sa ajungi ce am fost eu nivel 26..
rasps astazi sper...



titlu : maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

(user) :

ce faceti ma am zis in 24 ore sami dati drumu da ...................bun : )))

.......................................

maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaa
aaaaaaaa
aaaaaaa
aaa
a
a
a
mai intrati si voi da d aia fiti admini da euu totusi nu vas numi asa : )))))


titlu : maaaaaaaaaa

(user) :

ce ma vreo problema dde inchideti ticetele sau ce mah astept sami dati drumu :))
pe (user) daca fiti admini va rog eu raspundeti si voi ca nu degeaba va numiti asa nuuu...
deci mie sami dati drumu sau sami spuneti daca mai imi dati drumul la cont

........................................

poftimm???????te rog raspundemii cee e atat de greu imi mai dati drumul contului

va rog!!!!!!!


titlu : aha okkk cum vreti

(user) :

cum vreti voi


titlu : va rog?????

(user) :

datimi drumu va rog

.........................

va rog eu imi cer scuza pentru ca vam stresat asa dar eu chiar tin la contul acela va rog eu datimi drumuu contului

............................

rasp vreau doar atat dar va rog

....................................

va rog


titlu : sall cf imi mai dati drumu

(user) :

imi dati drumul?

..............................

da de ce ?

................................

va rog eu mult


=========================================================

cam atat momentan :P




24.gif
sorry dar nu ma pot abtine....


si lista o sa continuie...in caz ca nu inceteaza cu spamarea serviciului suport....
4.gif





si inca continua cu spamarea ....


titlu : ma scuzati de ce am facut?

(user) :

imi dati drumul?

............................

va rog eu mult nu am sa mai incalc regulamentul!!!1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Titlu :Ceau ce mai faceti?


user

Dupa cat timp mi se iarta pacatele????
Astept si eu un raspuns!!!!

admin

Dumnezeu iarta pacatele intotdeauna, noi le iertam in functie de regulament, unele mai repede altele mai tarziu.
 

DeletedUser

Guest
(user) in data 03.03.2009 ora 12:50: Am fost injurat eu si matusa mea de catre (user_reclamat)

(admin): Hello (user),

spune-ne si noua, te rog, despre ce mesaj este vorba.
astept raspuns.

O zi buna in continuare,

(admin)
The West Team

(user) in data 03.03.2009 ora 20:13: ma facut in toate felurile .
Si ma injurat de mama si te tata

(admin): spune-ne exact despre ce mesaj vorbesti (data si ora) pt ca noi am cautat si n-am gasit nimic.

O zi buna in continuare,

(admin)
The West Team


(user) in data de 03.03.2009 ora 20:26:
astazi la ora 9:25 PM
acela cu titlul bai

(user) in data de 03.03.2009 ora 20:39: Telegrama de astazi la 9:25 PM , si are titlul "bai".
Va rog sa faceti ceva!!!

(user) in data de 03.03.2009 ora 21:05:
Sa vedeti ca nu va mint

(admin) in data de 03.03.2009 ora 21:33: telegrama asta am vazut-o...problema este ca ai depus tichet inainte sa o primesti.

O zi buna in continuare,

(admin)
The West Team
 

DeletedUser

Guest
Ticket catre suport:

(User): bun venit la meciul de sex runda 1:...cenzurat.... 2:...cenzurat... 3: da-mi bani s-au ti-o tai.
....................................................
(mesajul catre suport nu era cenzurat , am cenzurat eu pentru forum)

urmeaza inca un sir de injurii care fireste se sfarsesc cu banarea conturilor folosite de catre (User) .

Acum vine partea simpatica :D de dupa banarea :
....................................................

(admin) : Multumesc la fel. Sper ca vei avea timp pentru asta pe durata banului.

O zi buna in continuare,

(user): te rog iartane jur ca nu mai facem o sansa pls

(user): avem 12 ani te rog on sansa si daka se mai intampla ne banezi.te rog

(user): te rugam f mult ne pare rau va rugam nu vom mai vb niciodata si pt noi the west a fost cel mai bun prieten.te rugam stim ca nu ne mai faci dar scz scz scz scz

(user): ne raspunzi te rog ca sa stim ce facem.pls pls scz scz scz scz scz

(user): acum ce ne mai putem juca te rog debaneazan-e

(user): bn imi vine sa plang chiar acum

(user): scz nu mai fac te rog avem 12 ani pls lasane pt a avut un jucator incredere in mn il cheama ........ te rog doar sa-i spun adio atata tot.pls

(user): daca tu nu-ai inima sa ne mai dai o sansa unor 2 copii fara minte.O SANSA INSEAMNA CA ESTI INCA OM FARA INIMA PE CARE L-AM INTALNIT IN JOCUL

(user): nu pot dar stiu ca d-zeu nu te va face un om mai bun

(user): atata am avut de spus.fa ce iti zice inima si va ce te indeamna D-ZEU

(user):LA REVEDERE SI SA STII CA SI TU CAND ERAI MIC AVEAI INIMA SI ACUM AI PIERDUT-O EU TE POT AJUTA SA-TIO REGASESTI.

(nota personala : asta mi-a placut in mod deosebit :D , tentativa de manipulare )

(user): da stiu ca am vb urat dar nu stiu ce mi-a venit.sper ca d-zeu sa ma ierte pe viitor

(nota personala: nu :D , nu am fost eu adminul fara inima)
 

DeletedUser

Guest
Dupa lungi discutii...

(user)
pe voi nu va intereseaza daca eu sau alt cineva are 2 sau 3 jucatori ... conteaza sa ai cat mai multi ca stiu ca se castiga bani din jocuri de astea... ca si unchiul meu a avut un joc si acuma e plecat in Anglia ptr ca a stiut sa faca treaba buna ... .. salut .. sper .. adik nu sper sunt sigur ca veti da drumul la astea 2 ptr ca sunteti de treaba .. SUCCES

(admin)
Cand vei alege un cont, te voi lasa sa joci. Nu vrei sa alegi un cont, nu mai joci. E simplu.

O zi buna in continuare,

(admin)
The West Team

(user)
e atunci sa va (cenzurat) ... sunteti un sait de (cenzurat) .. ce draq ... eu joc cu al meu si fratemiu cu al lui... tu vrei sa zici ca nui ai o sora sau un frate? :-w .... el mia dat parola ca eu stau mai mult la comp ... si ca e fratemiu ... deci chiar mati enervat la faza asta .. e fratemiu si am incredere in el si el in mine... X(X(X(X( .... sa va fie de bine ... daca mi le deschideti pe astea al meu si au fratemiu de bine daca nu am sa dau anunt la toti prieteni mei care juaca ca sunteti un sait foarte tampit... eu pana la urma jucam sa nu ma plictisesc ... da lasa ca sunt o gramada de jocu... bitefight.. tanoth... ikaria.. si altele nu mai dau nume ... deci de bine ori imi deschideti (cont) si (cont) ori bft.. hai pa

(user)
aaaa si ca e vb de multiacount.. vezi ca si (cont) mai juaca si cu (alt cont) ... ca sa fiu sifonar ... daca e sa numi deschizi amandoua ... ca s ala juaca cu a lui si cu al altui vecin :))

(user)
hai zi mai rpd dai drumu la alea 2 sau nu ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
(user)
Daca doriţi să cumpăraţi ceva din oraşul nostru trimiteţi o telegrama la mihellus cu subiectul cumparaturi.
(user)
imi cer scuye dar nu am stiut ca aici se raporteaza problemele.am crezut ca asa am sa pot sa imi fac o pagina externa cu lucrurile carel le pot vinde in orasul meu.imi cer scuze pentru timpul alocat citirii mesajului meu.va multumesc!

<3W
 

DeletedUser

Guest
Si inca un avocat ;) ...

(user) Doresc sa stiu si eu pt. ce motiv a/ti inchis contul meu.Multiaccount?Cred ca glumiti cu acest motiv deoarece suntem un grup de prieteni care jucam acest joc de acasa si de la o sala de internet unde ne intalnim zilnic.Ne logam pe conturile noastre de la 3-6 calculatoare poate de aceea vi se pare ca este multiaccount.Nu suntem copii ca sa ne prostiti cu asemenea motive ce nu pot fi dovedite de aceea dorim redeschidere conturilor noastre.Daca doriti va pot oferi si clasa de ip-uri ce este alocata de RDS Constanta salii de internet de unde ne logam.Va rog sa retineti ca prin inchiderea conturilor noastre abuziv conform codului de procedura civila din Romania aduceti prejudicii morale si materiale salii de internet si persoanelor noastre,fapte ce sunt pedepsite de acest cod.Doresc un raspuns neatarziat,in caz contrar ne rezervam dreptul de a actiona in instantele din Romania societatea dumneavoastra cat si pe dumneavoastra personal.
Cu respect Avocat ............ Baroul Constanta
 

DeletedUser

Guest
(user)
Vreau sa il deblocati pt. ca Vasilica nu are nic-o legatura cu spargerea contului Ionel, Ghiorghita s-a olosit de Ionel pentru a se razbuna ca a pierdut la un joc e carti 2 batoane de ciocolata Snikers,El s-a dus in casa si a blocat contul apoi sa intors spunand ca a fost la baie,eu i-am dat inapoi batoanele de ciocolata si acum se chinuie sa il deblocheze si nu poate.


Numele Vasilica, Ionel si Ghiorghita sunt alese fictiv, in spatele acestora ascunzandu-se povestea reala a 2 jucatori de the-west.
 

DeletedUser

Guest
(user) - te rog descuiema ,,,,nu va gandeti ma ca noi bagam bani in joc ??curentul care il platin si astea ?...
pe voi va doare undeva !!

(user) - HAI ca stiu eu cum sa vb cu voi .zimi cati bani vrei ca sati dau ca sa ma descui ?
 

DeletedUser

Guest
(user) - Buna ziua, ieri aveam caracter aventurier la nivel 37 si azi dimineata cand incerc sa ma loghez caracterul e la nivelul 1 si orasul din care faceam parte a disparut. Se reseteaza serverul sau e o eroare a jocului?. Multumesc anticipat.

(incurcase lumile de joc la logare)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus