Perle de la jucatori.

  • Autor subiect liliana29s
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
(user) daca nu imi dati drumu la cont ma spanzur
si dak ma intreaba tata de ce mam spanzurat ii zic ca din cauza voastra si o sa va linseze cand aud ca arde si casa de pe deal.
 

DeletedUser

Guest
(User) - Eu de ce am fost bannat eu am jucat cu drag si cu suflet in acest joc...va rog frumos lasatima sa ma bag....bine ?

(juca cu foarte mult drag si suflet pe mai multe conturi)
 

DeletedUser

Guest
(user)

ma scuzati dar cand ati spus ca redeschideti lumiile 2 si 3 am crezu ca dati totu de la inceput... si am vandut tot ce aveam la inventar si am donat in banca ... va rog daca se poate face ceva as fi recunoscator sa ma ajutati sa imi inapoiez makr ceva de la inventar... sau bani macar va multumesc o zi buna
 

DeletedUser

Guest
user
Imi cer mii de scuze ca am tinut mai multe conturi ,dar nu am stiut ca se pedepseste

Nu am avut nuci un duel intre ele pt a face fraudulos schimb de bani si experienta...

Daca sunteti draguti ca jocul e OK sa imi dati macar acest cont ,pt ca am muncit la el si tin mul la el ... e legat sentimental de mine...iar celelalte conturi le puteti bana...plss....multumesc

user
contul acesta il aleg...si va rog aveti mila...pt ca nu este vina mea in totalitate...
 

DeletedUser

Guest
user
tin sa va anunt ca mi-am facut un nou cont si veau sa joc cinstit,nu injur si nu mai jicnesc pe nimeni,dar am si eu o rugaminte: stiu ca titi cei din orasul XXXXX sunt banati se poate sa imi dati si mie o inviattie in acel oras si sa imi dati functia de primar ca sa pot sa il construiesc mai departe si sa imi pot invita alte persoane in oras?
numele meu nou este xyz.
va rog frumos daca se pote sa imi dati si mie invitatie pe lumea 2 este acel oras. va multumesc si astept un raspuns.
cu respect va salut.
 

DeletedUser

Guest
user
atatea luni am avut cont premium .a fost bine si pentru mine dar si pentru voi .da asa este am avut mai multe conturi ...ale unor jucatori care vroiau sa se lase de joc .si eu i-am rugat sa ma ocup de conturile lor sa le pun la munca jucatori si cand doresc sa revina (din vacante ,examene)nu stiu care este politica voastra ..in afara sa nu ai mai multe conturi..daca vreti sa imi deschidti contu ok.daca nu vedeti ca mai am si alte conturi ,si stiu ca le puteti afla .multi se cearta cu nevestele cu prietenele din cauza jocului ca ea mult timp.mie imi multumesc uni jucatori ca am avut grije de contul lor .faceti ce vreti dar nu stiu daca este in avantajul vostru .eu gasesc alt joc .salut

acelaşi user
da sunt de acord in ori ce varianta ..dar vreau sa te rog sa nu ma penalizezi asa de mult 12 nivele ..este cam mult pentru ca am ajutat niste jucatori sa nu se lase de joc ,cat au fost plecati sau nu au avut timp de joc ...cand au revenit la joc au avut o imensa satisfactie cand au vazut jucatori lor ce mult au crescut in nivele.:)) ori cum va multumesc ca ma lasati sa joc in continuare...merci
 

DeletedUser

Guest
user
imi dai druml sa joc ?vezi ca ai bulina galbena ...nu ai mai intrat de mult pe net :))
iti multumesc...ai facut un oras activ fericit si pe mine .. bafta...

geani29
Îmi pare rău, dar nu te-am pus eu să încalci regulamentul.

user
asa este ai dreptate ...dar de multe ori gardul este facut ca sa il sari..am investit mult timp in jocul asta si imi parea rau...cu jocul triburile era sa divortez..pe bune. a dat petrecere nevastamea :)triburile este la vena rau..the-west este mai ok.iti ia timp dar nu asa mult:)
 

DeletedUser

Guest
(user)

da dar!vreu sa faci ceva sai dai niste puncte de pedeapsa lui XXXX . el tot ma injura pe messenger vreu sa se faca dreptate!
 

DeletedUser

Guest
(user)

visele si sperantele-mi sunt spulberate.
tare as vrea sa fiu bebanat dar dar nu va pasa de mine...
nu va mai trimit nici un tichet,nu va mai deranjez.
dar daca aveti un pic de mila,ma debanati.
sunt disperat nu stiu ce sa mai fac,aici imi petreceam timpul liber sa mai uit de suparare.
dupa ce am ramas fara loc de munca aici ma mai invioram.
poate ca voua nu va pasa dar chiar aici ma deconectam de tot ce ma supara.
va rog faceti ceva pentru mine.
 

DeletedUser

Guest
(user) aceasta persoana ma atacat de multe ori si mia luat multi banii.
 

DeletedUser

Guest
(user) imi place jocu dar de ce neaparat trebe sa avem level 10 ca sa cream alt caracter si cum cresti level thoamne
 

DeletedUser

Guest
nota : "a" , "b" ,"c" , "X" - inlocuiesc cifrele reale.


Hello ...
I want to make an appeal on serveru Romanian and I dicizia administrator to
block the world "X".
We made an appeal on two players who own multiple accounts and are pizitile
"a" and "b" in the world "X".
Administrators have tried to hush up the fraud have not been made and
considered reason I posted on my MySpace their accuracy over a player or
another.
are living and working in "c" ranking but for what I bought premium to have
the energy and automatzare, I tried to be as coresc possible not just to
block me and seeing what others are violations of a regulation that
effectively with this or occupied by them open world "X" and administrators
have questioned mau banned.
Please note my complaint and take action. I am determined to go and train
for what has happened on Romanian serveru.
My name is "user" game L"X"

Best regards and respect.
"user"
 

DeletedUser

Guest
user:
Nu eu i-am furat arma lui cutare.Credeti-ma nu ieu am fost eu nu amciuda pe cutare.Nu eu am foste nu ma bagati la banat varog mult de tot
nu am fost eu


geani29
Hello xxxxxx,


Aţi primit 2 zile ban pentru pass sharing.
Dacă mai repetaţi fapta pe viitor, conturile vor rămâne închise


O zi buna in continuare,

Geani29
The West Team


user:
parola mea este xxxx
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
(un jucator penalizat pentru limbaj)

(user) - Nu este normal ca un duelist să atace în mod repetat un muncitor, mai ales că duelistul îşi face un obicei din a fura bani de la un personaj care nu are posibilitatea de a se apăra. Cum aţi reacţiona dvs. dacă un X v-ar ataca de 5-8 ori pe zi şi nu aţi putea juca normal? Prima dată i-am spus frumos, dar a luat-o drept prostie.Dacă nu mi se acceptă contestaţia, voi renunţa la joc, considerând că sunt avantajaţi cei care umblă cu manevre necinstite pentru a evolua.
Mulţumiri
 

DeletedUser

Guest
Ticket la Suport

(user) - nu gasesc 'Browsing history


(admin)
- Hello (user)

Cautati cu incredere.

O zi buna in continuare,


(user)
- ajutama spunemi in ce parte ii in dreapta sus sau unde???

ceva mai tarziu


(user) - nu gasesc 'Browsing history undei sus in dreapta sau uinde??
 

DeletedUser

Guest
geani29
Ai fost debanat cu penalizările cuvenite pentru deţinerea de multiaccount.
O zi buna in continuare,

Geani29
The West Team


user
puteti sa ma duceti si pe mine pe la level 50 va rog frumos din tot sufletul sau sa ma faci admin te rog mult
 

DeletedUser

Guest
user

Frate e o greseala;) eu nu am dat parola la nimeni;) asa ca frate a fost o greseala:| si te rog eu mult scoatemi banul ca nu pot trai fara acest joc:| am devenit aproape obsedat nu ma mai duk la sc ca sa stau acasa si sa dau dueluri:|... dar daca aasta e decizia ta... asta e am sa astept atatea zile:|... dar macar mai lasa din pedeapsa...te rog eu mult... multumesc stima si respect din partea mea
 

DeletedUser

Guest
(user) -
dik sa mor io admini de tata coma...Ori cum vb io frateto cv si mai vb ca te stiu doara tati i var cu taicato.Mai vedem noi...
 

DeletedUser

Guest
nu va suparati, imi puteti face va rog in joc un colier cu numele (numele lui de joc) auriu? va rog frumos....raman dator....raspundeti-mi va rog.
Va multumesc,
Cu respect (user)!
 

DeletedUser

Guest
mesaj la suport din partea unui "spargator de conturi" dezamagit de banul pus pe contul proaspat furat.

- Salut.In legatura cu banul de pe (cont).Eu sunt tatal lui.I-am interzis sa mai joace The-west pentru 2 saptamani.Am schimbat parola mailului si al contului (cont) fara ca el sa stie.Un coleg de scoala de al lui mi-a spus ca a intrat de pe calculatorul lui pe the-west,si a facut o plangere deoarece nu ii mai mergea parola.Va rog sa reziliati aces ban.Cu stima,Dl. XXXXXXX
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus