Perle de la jucatori.

  • Autor subiect liliana29s
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
(user) - sunt parole la the west si daca sunt unde la scriu ??

Mai clar omul intreba cum sa faca sa triseze si astepta de la noi adminii sa-i dam parole pentru asta si sa-l si invatam unde sa le scrie.

- Pentru cei in mintea carora a inflorit deja intrebarea fac o precizare :
Nu exista parole west, nici coduri . Nu exista programe speciale care sa va bage bani si obiecte, incarcand programe, laudate ca fiind utile in directia asta, riscati doar sa ramaneti fara cont.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Titlul mesajului - "Vreau un Hack"

(user) - Salut as vrea si eu un hack de money

(nota personala - jucatorul a primit "un hack" de 1 zi, ma indoiesc sincer ca era ceea ce-si dorea.)


continuare :

(user) - dar am vazut pe yotub
Ami pare rau scz
Plis Ami dati drumulla cont ?

(user) - Plis ma scuzati si ami dati drumul acum la cont ?
Va rog eu frumos Din tot sufletul!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
(user) - cum sa ma fac atmin ca am servic stiu engleza daca conteaza la ceva ???? si am masima sunt din danesti.
 

DeletedUser

Guest
(user) - Buna ziua as vrea sa stiu pe cand o sa fie lumea 8 deschisa daca o sa fie as vrea sa stiu daca pot deveni un administrator sa am un cont de test voi promite ca voi respecta regulile de aur al administratorilor.

(se pare ca ne confruntam cu o invazie de posibili viitori admini)
 

DeletedUser

Guest
(user) am 30 de ani deci de ce nus membru al theamului west

(user) Sp1tfire nu imi dai mie contul acesta

(eu) Despre ce cont vorbiti ?

(user) contul tau sa til fac mai mare

(eu) Buna gluma, nu am nevoie sa creasca pentru ca este doar un cont de test.

(user) te rog tu e joci pe el

(eu) Nu intelegi ca este contul meu de admin ? Nu mai trimite tichete aiurea.
 

DeletedUser

Guest
Magia butonului rosu.

70% din raportarile facute prin sistemul de raportare al injuriilor nu au nici in clin nici in maneca cu o raportare . Majoritatea jucatorilor, provocati probabil de culoarea vie a butonului, insista sa-l foloseasca .

Recomand butonul de raportare a injuriilor doar in raportarea injuriilor. Orice alte plangeri facute prin acel sistem vor fi ignorate. Aveti in continuare o micuta lista cu "perle" culese din raportari.

Profil raportat :
Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu
Motivul raportarii profil (ce spune paraciosul) :
in descriere apar injurii.

*************************************
Profil raportat :

Motivul raportarii :
acest jucator poarta o arma da lv 28 s el are lv 27

(era vorba evident de un sodat)


*************************************

Motivul raportarii
Acest jucator pune le descrierea orasuui aliati si academii cu care nici macar nu a vorbit. Daca ati intreba conducerea acelor orase veti observa ca ei nici macar nu stiu ca sunt aliati cu asemenea oameni. Astept o pedeapsa drastica deoarece este a doua oara cand face fals pe aceasta lume.

*************************************
Motivul raportarii
ma scos din oras, ma injurat, i-a zis despre admin ca e prost etc. si altele ca ia zis multe adminului

*************************************

Profil raportat:
ma rog ... nu ma intrerupeti ca v`a blestem!!!

Motivul raportarii :
in textul propiu zice: va blstem

**************************************

Motivul raportarii :
XXXXXX mia luat idul de mes de la Meil si a inceput sa ma injure nu pot sa mai scap de el sami stearga aidiul de mes? va multumesc.

**************************************
Motivul raportarii :
Ma ijurat de mama si asta ma suparat foarte tare.

**************************************
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
(user) va rog sal desbanati ca nu a vrut va rog foarte mult va rog doin inima sal dezbanati sa il readuceti ????
CONTURILE CARE LE SACRIFIc:XXXXX, YYYYYY,ZZZZZ si NNNNN ma dezbnati??
 

DeletedUser

Guest
(user) - Va rog frumos sa ma ertati pentru aceasta onorifica greseala si credetima ca nu stiam nimic de aceasta lege si este vina mea ca nu m-am informat suficient pentru acest splendid joc numit the west.
 

DeletedUser

Guest
Motivul raportarii
mo facut in tot felul capre vaca oaie cal prost si iguana

***************************
Motivul raportarii
acest individ mia adus o mare jicnire eu sunt o fata buna va rog sa luati masuriii

***************************

Motivul raportarii
de 2 saptamani sunt atacat si lesinat sistematic de acest jucator,fara un motiv anume.nu l-am jignit nu,i-am facut nimic.va rog sa rezolvati aceasta problema.stiu ca este un simplu joc dar chiar exagereaza.multumesc

***************************

Motivul raportarii
El apara toti cetatenii de la el din oras...Legile westului spun ca asta este on incalcare a siteului...

***************************


Motivul raportarii
admini va rog sa il dati afara si din oras sa il iau eu please

***************************

Motivul raportarii
De ce m-o injurat da poate nu am vazut dar totusi nu o avut un motiv intemeiat sa ma injure

***************************

Motivul raportarii
ma jicnit pt ca asa se face in ziua de azi daca esti smeker te iei de alti da daka e smeker nu vrea sa ne batem pe viu:mad:

***************************

Motivul raportarii
Acest domn ma atacat chiar daca eram mai mic la lvl decat el.Ma atacat chiar cand munceam deabea am facut 198$ si el mi-a luat 66$.Eu spun ca m-a ataca pe nedrept.Va rog sa faceti ceva in legatura cu asta.

***************************

Motivul raportarii
te bat si te omor si te bat

***************************

Motivul raportarii
Acest jucator are in profilul lui si numele lui niste jigniri extrem de mari asupra mea!!! VA ROG LUATI MASURI CA DACA IL PRIND IN REALITATE IL GITUI!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
(user) - orasul XXXXXXX are decat 2 locuitori,atunci de ce interdictia de a nu invita pana la 5?


(admin) - Hello .........

Pentru ca exista 3 invitatii in asteptare, stergeti din ele.

O zi buna in continuare,



(user)
- Nu sunt de acord,cele 3 invitatii in asteptare nu sunt locuitori!
una e nr.de invitatii alta locuitorii propriu zisi- nu sunt echivalente sau identice
nr.invitatiilor poate fi nelimitat doar in situatia in care este completat nr.de locuitori sau acestia exista realmente,atunci nu se mai pot face invitatii!

raspunsul dv.este incorect.
 

DeletedUser

Guest
user

de ce nu putem sa jucam pe mai multe lumi???
atunci de ce sau creat ca sa primim ban sau de ce???
solicit ca sa imi fie ridicat automat ban-ul de pe cont si sa fie permisa si faza cu multicont!!!!!
multumesc anticipat
 

DeletedUser

Guest
user

de ce ati pus in timp real pt ca unii oamenii nu pot sa intre doar seara si dak fac ceva mai lung...nui prea frumos
 

DeletedUser

Guest
user
salut vas ruga daca puteti sami trasmitetii banii din lumea a sasea in lumea a sapte va rog frumos am mare nevoie de ei.
 

DeletedUser

Guest
user
As dori sa imi fie ridicat bann-ul deoarece nu am cunoscut regulile, insa le voi citi in decursul zilei de astaz, 3 Mai 2010. O zi placuta.
 

DeletedUser

Guest
user

domnule admin am si eu o intrebare :
- Puteti sa imi dati si mie un cont duelist sau soldat ? si daca imi dati am sa joc numai pe ala , nu si pe asta | va rog mult doar daca puteti


Multumesc anticipat !
 

DeletedUser

Guest
user
As vrea sa imi fac si eu cont pe Inno Games dar bnu stiu cum.va rog sa ma ajutati si pe mine....Multumesc anticipat:)


geani29

Hello xxxx,

Cont pe Inno Games nu vă puteţi face, dar puteţi încerca să vă faceţi cont pe http://www.the-west.ro
 

DeletedUser

Guest
user

Daca nu ma puneti in echipa il rog pe unchiul meu care este sefu jocului sa va dea afara daca nu ma faceti admin! Inteles?

user
va rog sa le dati ban unor playeri care nu ma lasa sa imi indeplinesc o mis foarte rea care imi trb 2100dolari pt pepper-box de precizie
ohhh bn.o sa imi vad de drumu meu.La revedere

user
dami admin 1 zi sa vad cum e.pliz!
 

DeletedUser

Guest
cerere de admini

va rog imi spuneti cat costa admin
__________________________________

salve
cum se fac adminii??
 

DeletedUser

Guest
cerere de banare

ma puteti bana de pe lumea ARIZONA m-amplictisit si vreau sa renunt
insa SA-MI PASTREZ CARACTERUL DE PE LUMEA 4
 

DeletedUser

Guest
Cam dubioasa treaba

(user)
deci asa se face la jocu asta ... se da ban absolut degeaba.. am trimis mesaje cu injurii cuiva ...? am facut ceva interzis??

(user)Admin
Multiaccount.



Nu avea decat 5
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus